भारतीयबाट ठूलो परिमाणमा चरेस पक्राउ

५ भाद्र २०६९, मंगलवार १७:२८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ भदौ । भारत लेक अरडेन्ट कलकता स्थायी घर भई हाल भारत मधुबनी जिल्ला उचैड दुर्गास्थान बस्ने ४५ वर्षीय भगवान ठाकुरलाई बांडभन्ज्याङ गाबिस–५ स्थित झ्याप्ले खोलाबाट निजले चलाएको बी.आर.–०६–जी–३०३३ नम्बरको ट्रकमा फल्स बटम बनाई छिपाई राखेको अवैध लागूऔषध चरेश २ हजार १ सय ९० के.जी. सहित भदौ २ गते लागू औषध नियन्त्रण कानुन कार्यान्वयन इकाई नयां बानेश्वरबाट खटिएको प्रहरी अप्रेसन समूहले पक्राउ गरेको छ । निजको साथबाट नेपाली रुपैयाँ ५ लाख, भारतीय रुपैयाँ १० हजार, मोवाइल १ थान, भारतीय नम्बरको सवारी चालक अनुमतिपत्रको फोटोकपी, ट्रकको रजिष्ट्रेसन कार्ड, भैरहवा भन्सार कार्यालयको प्रज्ञापनपत्र र सोही कार्यालयमा पैसा तिरेको रसिद बरामद भएको छ ।
यसैगरी, बरहथवामा बरहथवा–८ बस्ने १९ बर्षीय मुन्ना यादव र लौकाहा–१ बस्ने १८ बर्षीय सन्तोष राय यादव चढेको बीआर–३०–बी–६७१७ नम्बरको मोटरसाइकल चेकजाँच गर्ने क्रममा १८ पिस लागूऔषध फोरटुईन इन्जेक्सनसहित निजहरुलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको

काठमाडौं । सिन्धुलीगढीमा नेपाली सेनाले शुरु गरेको युद्ध सङ्ग्रहालयको निर्माण सम्पन्न भएको छ । युद्ध सङ्ग्रहालयको आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको