देउवा ‘बहुमतको प्रधानमन्त्री’ नबन्ने

५ भाद्र २०६९, मंगलवार १६:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ भदौ । पार्टी सभापति सुशील कोइरालाले आफैंलाई प्रधानमन्त्रीको उम्मेदवारका रुपमा प्रस्तुत गर्न खोजेको आशंका लागेपछि पार्टीभित्रै भांडभैलो मच्चाउन थालेको आरोप लागेका कांग्रेसका वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवाले आफू बहुमतीय सरकारको प्रधानमन्त्री नबन्ने घोषणा गरेका छन् । हरेक दिन २ बजेदेखि ५ बजेसम्म पार्टी कार्यालयमा बस्ने घोषणा गरेका देउवाले नियमित पार्टी कार्यालय आउने प्रतिवद्धता समेत व्यक्त गरे । सहमतिको विकल्प नभएकाले बहुमतीय सरकारको नेतृत्व नगर्ने बताएका उनले नयाँ चुनावमा जान संविधान संशोधन आवश्‍यक रहेकाले संसदको पुनर्स्थापना निर्विकल्प रहेको उल्लेख गरे । उनले १५ देखि २० दिनकै लागि मात्र भएपनि संसद पुनर्स्थापना गरेर समस्या समाधान गर्न सकिने बताए।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोभिड–१९ को महामारीबीच वर्ष २०७७ मा विकास निर्माणका काममा थप सफलता हासिल गराएर सरकारले

काठमाडौं । आज विक्रम संवत् २०७८ साल वैशाख १ गते नयाँ वर्षको पहिलो दिन नेपालभर एकापसमा शुभकामना आदानप्रदान गरी हर्षोल्लास

काठमाडौं । भारत भ्रमणमा रहेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले नयाँ वर्ष २०७८ को शुभकामना सन्देश दिएका छन् । शुभकामना सन्देशमा पूर्व

काठमाडौँ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयलले देशभर दैनिक ११ हजारसम्म कोरोना भाइरस संक्रमित पुग्‍नसक्ने प्रक्षेपण गरेको छ ।मंगलबार स्वास्थ्य पत्रकारहरुसँगको