फैसलाको विरोधमा दाङ बन्द

५ भाद्र २०६९, मंगलवार १३:३२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ भदौ । पूर्वाग्रही निर्णय गरी पूर्वगृहमन्त्री खुमबहादुर खड्कालाई सर्वोच्च अदालतले भ्रष्टाचारी ठहर गरेको बिरोधमा कांग्रेस निकट युवा तथा विद्यार्थी सङ्गठनले दाङ बन्द गराएको छ । सर्वोच्च अदालतको फैसला पूनर्विचार गरिनुपर्ने माग राख्दै नेपाल विद्यार्थी संघ र तरुण दलले बन्द आह्वान गरेका हुन् ।
तुलसीपुर, घोराही लमही, भालुवाङ् र गढवा बजार ठप्प भएका छन् भने बन्दका कारण आज विहानैदेखि जिल्लाको जनजीवन प्रभावित भएको बताइएको छ । दाङ जिल्लाभित्र र बाहिर चल्ने सम्पूर्ण सवारी साधन बन्द भएका छन् । पूर्व पश्चिम राजमार्गको भालुवाङ र अर्जुनखोलामा गाडीहरु रोकिएको प्रहरीले जनाएको छ । बन्दकर्ताले घोराहीको बैंकरोडमा एउटा मोटरसाइकल तोडफोड गरेका छन् ।
उता प्युठानमा भने प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईको राजीनामा माग गर्दै नेपाल तरुण दल प्यूठानले जिल्ला बन्दको आहृवान गरेको छ । विहानैदेखि यातायातका साधन सञ्चालन हुन नसकेको स्वर्गद्धारी सार्वजनिक यातायात व्यवसायी समिति प्यूठानले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रले स्थायी कमिटी बैठक बोलाएको छ । सोमबार दिउँसो १ बजे बैठक बोलाइएको छ । समसायिक राजनीतिक

नेकपा (माओवादी केन्द्र) का स्थायी समिति सदस्य देवेन्द्र पौडेलले निकट भविष्यमै नेकपा (एमाले) माधवकुमार नेपाल पक्षसँग पार्टी एकता हुन सक्ने

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर