फेसबुकमा दलका कार्यकर्ताको आलोचना गरेपछि …

५ भाद्र २०६९, मंगलवार ०७:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ भदौ । प्रहरी जवानमाथि जलिरहेको मसालले आक्रमण गर्ने आन्दोलनकारीको अमानविय कार्यको फेसबुकमार्फत् आलोचना गरेका कारण एक डिएसपीको सरुवा भएको रहश्योद्घाटन भएको छ । सरकारविरुद्ध आन्दोलनका क्रममा एमालेको भातृसंगठन युवा संघ कार्यकर्ताले प्रहरीमाथि गरेको ज्यादतीको डिएसपी दीपशमसेर राणाले कडा फेसबुकमा कडा टिप्पणी गरेका थिए । उनले फेसबुकमा उक्त कामको आलोचना गर्दै महेश बस्नेतलाई संरक्षण दिएको भन्दै उनको माउ पार्टी एमालेको समेत आलोचना गरेका थिए।
डिएसपी राणालाई प्रहरी प्रधान कार्यालयले सरुवा गरेको छ। बुझिएअनुसार राणाको फेसबुक स्टाटस देखेलगत्तै एमालेका उच्च नेताले प्रहरीका माथिल्ला अधिकारीलाई राणालाई सरुवा गर्न दबाब दिएका थिए। बस्नेतले प्रहरीमाथि गरेको दुर्व्यवहारप्रति प्रहरीका उच्च अधिकृतसमेत असन्तुष्ट भए पनि एमाले नेताहरूको निरन्तर दबाबपछि प्रहरी महानिरीक्षक रवीन्द्रप्रताप शाहले राणालाई कार्यदलबाट प्रधान कार्यालयको ट्राफिक निर्देशनालयमा सरुवा गरेका छन्। राणाको ठाउँमा केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोका डिएसपी भूपेन्द्र खत्रीलाई ल्याइएको छ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । भारत भ्रमणमा रहेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले नयाँ वर्ष २०७८ को शुभकामना सन्देश दिएका छन् । शुभकामना सन्देशमा पूर्व

काठमाडौँ । राष्ट्र बैङ्ककी निर्देशक सुष्मा रेग्मी रिजाललाई कारागार पठाइएको छ । ज्येष्ठ नागरिक सम्बन्धी कसुर मुद्दामा काठमाडौँ जिल्ला अदालतको

काठमाडौ । कुम्भ मेलामा सहभागी हुन भारतको हरिद्वार पुगेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह शाही स्नानको रथयात्रामा सहभागी भएका छन् । भारतको

भक्तपुर । मध्यपुरथिमि नगरपालिका बोडेमा हरेक नयाँ वर्षको वैशाख २ गते मनाइने प्रसिद्ध ‘जिब्रो छेड्ने जात्रा’ मा यस वर्ष आठाँै