राष्ट्रपतिले विशेष कदम चाल्नुपर्छ : बिजुक्छे

४ भाद्र २०६९, सोमबार २१:१५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ४ भदौ । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान विजुक्छेले राष्ट्रिय सहमतिको सरकार निर्माण गर्न नसक्ने वर्तमान सरकारको कुनै औचित्य नरहेको बताउनुभएको छ । नेपाल क्रान्तिकारी युवा संघले सोमबार बनेपामा गरेको कार्यक्रममा विजुक्छेले संविधानसभाको निर्वाचन पनि गर्न नसक्ने यो सरकारको विकल्पमा राष्ट्रपतिले नयांं कदम चाल्नुपर्ने सुझाव दिनुभयो । संविधानको संरक्षक भएका नताले पनि राष्ट्रपतिले नै मुलुकलाई निकास दिनुपर्ने बिजुक्छेको भनाइ थियो । देशमा अशान्ति बढ्दै गएको विदेशी थिचोमिचो बढेकोले राष्ट्रपति सक्रिय हुनुपर्ने उहाँको जिकीर थियो ।
सत्ताधारी दलहरुले गठन गरेको मोर्चा लोभीपापीहरुको जमघट भएको बताउंदै उहांले वर्तमान सरकारको कुनै नैतिकता नभएकोले राजीनामा दिनुपर्ने बताउनुभयो । एकीकृत माओवादीकै कारण मुलुकमा राजनीतिक गतिरोध बढ्दै गएको बिजुक्छेको ठम्याई थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकले कर्णाली प्रदेशमा फ्लोर क्रस गराउन भूमिका खेलेको आरोप लगाएर २० जना नेतालाई

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको