एपेकसम्बन्धी चिनियां टोलीसंग प्रचण्डको भेटवार्ता

४ भाद्र २०६९, सोमबार १८:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ४ भदौ । एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल र लुम्बिनीको विकासका लागि गठन भएको संस्था एपेकका उपाध्यक्षसहितको टोलीसंग भेटवार्ता भएको छ । पार्टी कार्यालय पेरिसडांडामा भएको भेटमा लुम्बिनीको विकासका विषयमा कुराकानी भएको नेता कृष्णवहादुर महराले जानकारी गराउनुभयो । लुम्बिनीको विकासमा अन्तराष्ट्रिय स्तरबाट कसरी सहयोग जुटिरहेको छ भन्ने जिज्ञासा उनीहरुले अध्यक्ष दाहालसमक्ष राखेका थिए । त्यसैगरि अध्यक्ष दाहालले लुम्बिनी विकासका लागि केही कामहरु ऋगाडि बढ्नुको साथै युएनका महासचिव वान कि मुनमार्फत समेत विकासमा सहयोग प्राप्त भइरहेको जानकारी गराएको नेता महराले भेटवार्तापछि संचारकर्मीहरुलाई जानकारी दिनुभयो । अर्को एक प्रसगंमा नेता महराले राजनीतिको विषयमा केही पनि छलफल नभएको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सरकारले धान चामलको उत्पादन र उत्पादकत्व वृद्धि गर्दै यसको आयात प्रतिस्थापन गर्ने रणनीति लिएको बताएका

काठमाडौँ । प्रत्येक वर्ष असार १५ गते मनाइने धान दिवसका अवसरमा आज खेतमा काम गरी दहीच्युरा खाएर मनाइँदै छ ।

काठमाडौं । देशभर लगातार वर्षा भइरहेको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका अनुसार पहाडी र तराई क्षेत्र केन्द्रित वर्षा

नेपाल र भारतबीच महाकाली एकीकृत विकास सन्धि भएको २६ वर्षपछि नेपालले पानी पाएको छ। सन् १९९६ मा नेपाल र भारतबीच

आजको प्रमुख समाचार