एमाओवादी थप संकट निम्त्याउँदै छ : बादल

४ भाद्र २०६९, सोमबार १७:०७ मा प्रकाशित

नेकपा–माओवादीका महासचिव रामवहादुर थापा बादलले एकीकृत नेकपा माओवादीको नेतृत्वमा बनेको मोर्चाले संकट थप गहिर्‍याउने दाबी गरेमन टज् । चितवनको रत्ननगरमा सोमबार कार्यकर्ता भेलालाई संबोधन गर्दै बादलले मोर्चा सत्ता टिकाई राख्ने खेल मात्रै भएको टिप्पणी गरे । महासचिव बादलले देशभक्त र राष्ट्रवादीहरुको मोर्चा गठन गरेर वर्तमान सरकारलाई अपदस्त गर्नपर्ने महासचिव बादलको भनाई थियो । बादलले सर्वपक्षीय गोलमेच सम्मेलनबाट निर्माण हुने सहमतिको संयुक्त सरकारले गठन गरेको आयोगले विवादित विषयमा सहमति जुटाएर संविधान जारी गर्न सकिने बताए ।
उनले एक अर्को प्रसंगमा एमाओवादीले आफूहरुसँग अलग भएको चाबी दिल्लीमा लगेर बुझाएको आरोप समेत लगाए । उनले भने । प्रचण्डहरु घर छाडेर गएका र आफूहरु घरमै भएकाले दिल्लीमा बुझाएको चाबी फिर्ता ल्याउनु पर्ने बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ ।नेपाली कांग्रेसको १४औं महाधिवेशनअन्तर्गत अहिले विभिन्न जिल्लामा पालिका तहको अधिवेशन जारी छ । शनिबारदेखि ५४ जिल्लामा पालिका तहको अधिवेशन

काठमाडौं । जसपा नेता डा. बाबुराम भट्टराईले पाँच ‘स’को सपना देखेर एकीकृत माओवादी त्यागेको ६  वर्ष पूरा भएको छ । संविधान

काठमाडौं । यदि संसद् सचिवालयमा कार्यरत एक महिलासँग अन्तरंग सम्बन्ध जोडिएको घटना सार्वजनिक नभएको कृष्णबहादुर महराले अहिले माओवादी केन्द्रमा ठूलै

काठमाडौं ।सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकमा मन्त्रिपरिषद् विस्तारका लागि नयाँ मन्त्री नियुक्त गर्नुअघि राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेशबारे निर्णय गर्नुपर्ने सहमति भएको छ ।