खड्का अदातल पुगे

६ भाद्र २०६९, बुधबार १२:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ भदौ । भ्रष्टाचार मुद्दामा सर्वोच्च अदालतबाट सजाए पाएका पूर्व मन्त्री खुमबहादुर खड्का फैसला कार्यन्वयन गराउन काठमाडौं जिल्ला अदालत पुगेका छन् । आफ्ना कानून व्यवसायीका साथ खड्का अदालत पुगेको उनका सहयोगीहरुले जनाएका छन् ।
फैसला कार्यान्वयन गराउन अदालत जाने भएपछि समर्थकहरु सानेपास्थित निवास र जिल्ला अदालत काठमाडौं ओरपर उल्लेख्य रुपमा जम्मा भएका छन् । समर्थकहरुको सम्भाव्य प्रदर्शनलाई लिएर स्थानीय प्रशासनले अदालत र ओरपरको क्षेत्रमा उच्च सुरक्षा सर्तकता अपनाएको छ ।
खड्कालाई गत साउन ३० गते भ्रष्टाचारी ठहर गरिएको थियो । उनलाई बिगो र जरिवाना गरि एक करोड ९४ लाख ७४ हजार रुपैया जरिवाना र १८ महिना जेल सजाय तोकिएको थियो । खड्कालाई भ्रष्टाचारी ठहर गरेको बिरोधका कांग्रेसका भातसंगठनहरुले उनको बचाउनमा देशभरी प्रदर्शन गरेका थिए । नेपाली कांग्रेसले पनि उनको मुद्दाको फैसला त्रुटिपूर्ण रुपमा भएको भन्दै न्यायिक पुनरावलोकनकालागि निवेदन दिने निर्णय गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनमोर्चाले एमाले नेतृत्वको गण्डकी प्रदेश सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने निर्णय गरेको छ । जनमोर्चाका अध्यक्षले अध्यक्ष

काठमाडौं । आज विक्रम संवत् २०७८ साल वैशाख १ गते नयाँ वर्षको पहिलो दिन नेपालभर एकापसमा शुभकामना आदानप्रदान गरी हर्षोल्लास

काठमाडौं । भारत भ्रमणमा रहेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले नयाँ वर्ष २०७८ को शुभकामना सन्देश दिएका छन् । शुभकामना सन्देशमा पूर्व

काठमाडौँ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले शिक्षण संस्थाहरु एक महिना बन्द गर्न सरकारलाई सिफारिस गरेको छ। मन्त्रालयले काठमाडौँ उपत्यकासहित देशका