सशस्त्रले बुझायो चिडियाखानालाई चितुवा

४ भाद्र २०६९, सोमबार १४:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ४ भदौ । काठमाडौंको स्युचाटारमा आइतबार समातिएको चितुवा सशस्त्र प्रहरीले चिडियाखानालाई सम्पिएको छ । स्युचाटारस्थित एक झाडीबाट एपीएफ टोलीले आइतबार दिउंसो पुच्छरबाहेक ३ फिट ८ इञ्च लम्वाई भएको चितुवा समातेको थियो । स्युचाटारस्थित सशस्त्र प्रहरी बलको विपद व्यवस्थापन बेस क्याम्पबाट खटिएको एपीएफ टोलीले समातेको सुनौलो रङमा कालो थोप्ला भएको उक्त चितुवाको तौल करीब ८० के.जी. रहेको बताइएको छ ।
एपीएफका अनुसार स्युचाटारमा चितुवा आएको भनि स्थानीय बासिन्दाले जानकारी गराएपछि उक्त चितुवा नियन्त्रणमा लिनको लागि सशस्त्र प्रहरी बल प्रधान कार्यालयले एपीएफ टोली परिचालन गरेको थियो । सो इलाकामा केही समय अघिदेखि घरपालुवा जनावर हराउन थालेपछि स्थानीय बासिन्दा चितुवाको आशंका गरी चनाखो बसेको र चितुवा देखिएपछि स्थानीय बासिन्दाले सशस्त्र प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक भट्टराईलाई सूचना दिएका थिए । त्यसपछि एपीएफ टोलीले सम्बन्धित निकायसंग आवश्यक समन्वय गरी विहानैदेखि सम्भावित ठाउँहरुमा चितुवाको खोजी गरेका थिए । एपीएफ टोलीले चितुवा फेला परेपछि चारैतिरबाट घेरा हाली भाग्न नदिएर चिडियाखानाका प्रतिनिधिले चितुवालाई बहोस बनाएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आज देशका धेरैजसो स्थानमा बिहानैदेखि वर्षा भइरहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ। देशका विभिन्न क्षेत्रमा आज

काठमाडौं। सभामुख अग्नि सापकोटाविरुद्ध परेको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतको संवैधानिक इजलासले बुधबार सुनुवाइ गरेन ।प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरा नेतृत्वको संवैधानिक इजलासमा

जिल्लाको दिपायल सिलगढी नगरपालिका–७ तथा पूर्वीचौकी गाउँपालिका–१ को सीमाक्षेत्र बुढोबाँज भन्ने ठाउँमा बेवारिसे अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा