नक्कली नोट र एकमुखे रुद्राक्षसहित पक्राउ

३ भाद्र २०६९, आईतवार १९:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३ भदौ । तनहुंको भानु गाविस वडा नं. ५ बस्ने ५२ बर्षीय बुद्धि परियारलाई प्रहरीले हजारका नक्कली नोट १६ थान र दुईवटा एकमुखे रुद्राक्षसहित पक्राउ गरेको छ । अभियुक्त परियारले स्थानीय पसलमा सामान किनी नक्कली नोट दिएपछि स्थानीय बासिन्दाले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । त्यसपछि तत्काल प्रहरीले उनलाई नियन्त्रमा लिई चेकजाँच गर्दा उक्त नोट र रुद्राक्ष बरामद भएको थियो ।
यसैबीच रौतहट वरियापुर–६ बस्ने ३५ बर्षीय अमिन्द्र पटेल धारिलो हतियार प्रहारबाट गम्भीर घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ । आफ्नी पत्नी निर्मलादेवीसंग खेतमा काम गरिरहेको अवस्थामा २÷३ जनाको संख्यामा आएका नकावधारीले दुवै हात र घांटीमा धारिलो हतियार प्रहार गर्दा घाइते भएका उनको उपचार बीरगञ्जको नेशनल मेडिकल कलेजमा भइरहेको छ । नकावधारीहरुले निर्मलादेवीलाई समेत कुटपिट गरेका थिए । प्रहरीले उक्त घटनाका शंकास्पद जगदीप रामसहित ४ जनालाई पक्राउ गरी अनुसन्धान गरिरहेको छ

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गएराति आएको हुरीबतासले धनमालको क्षति भएको छ । प्रारम्भिक सूचनानुसार जिल्लामा ५० घरको छाना उडाएको जानकारी रेडक्रसले जनाएको छ ।

खोटाङ । जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका–५ चिसापानीका ३७ वर्षीय विज्ञान कोइरालालाई बेपत्ता भएको १९ वर्षपछि घर फर्काइएको छ । नेपालगञ्जमा भेटिनुभएका विज्ञानलाई

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफ्नो जग्गाको नक्सा हेर्न र प्रिन्ट गर्न सकिने ‘मेरो कित्ता’ को शुभारक्भ गरेका छन्

भारतको पश्चिम बङ्गालमा हुने निर्वाचनका लागि पूर्वी नाका ७२ घण्टा लागि आज बिहान ६ बजेदेखि सिल गरिएको छ । पश्चिम