एमाओवादीद्वारा पत्रकारमाथि दुर्व्यवहार

३ भाद्र २०६९, आईतवार १८:२६ मा प्रकाशित

बारा, ३ भदौ । एकीकृत नेकपा माओवादीका कार्यकर्ताले बाराका पत्रकार विभु अधिकारीमाथि दुर्व्यवहार गरेका छन् । बाराको सिमरा विमानस्थलमा समाचार संकलनका लागि आइतबार बिहान पुगेका बेला माओवादी कार्यकर्ताले नेपाल पत्रकार महासंघका सदस्य अधिकारीलाई दुर्व्यवहार गरेका हुन ।
माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले विमानस्थलको बिशिष्ट कक्षमा सन्चारकर्मीसंग कुरा गरिरहेका बेला समाचार संकलनका लागि पुगेका नारायणी एफएम र न्यूज २४ का बारा सम्बाददाता समेत रहेका  अधिकारीलाइ माओवादी कार्यकर्ताले दुर्व्यवहार गरेका हुन । माओवादीका नेता एंव पूर्वमन्त्री प्रभु साहको निर्देशनमा आफूलाई दुर्व्यवहार भएको र लछार पछार गर्दै बिशिष्ट कक्षबाट बाहिर निकालेको अधिकारीले बताए ।
पत्रकार अधिकारीमाथि भएको दुर्व्यवहारको सन्चार सम्बद्ध विभिन्न संघ संगठनले विरोध गरेका छन । नेपाल पत्रकार महासंघ बाराले पत्रकार अधिकारीसंग माओवादीका कार्यकर्ताले दुर्व्यवहार गर्नु  अत्यन्त निन्दनीय काम भएको भन्दै घटनाको घोर भत्र्सना गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट बच्न अनलाइन कक्षा चलाउन सूचना प्रविधि क्षेत्रको पूर्वाधार विकास गरिनुपर्नेमा जोड दिइएको छ । सुशील कोइराला मेमोरियल

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर

धनकुटा । धनकुटाको महालक्ष्मी नगरपालिकामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मोवाइल चार्ज गर्ने क्रममा विद्युत लाइनमा हाइभोल्टेज