विमानस्थल बन्न नदिने षड्यन्त्रविरुद्ध आज पोखरा बन्द

३ भाद्र २०६९, आईतवार १०:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३ भदौ । पोखरामा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल निर्माण प्रक्रिया अघि बढाउन दबाब दिंदै आएका स्थानीय सरोकारवालाले पोखरा बजार बन्द गराएका छन्। पोखरा विमानस्थल निर्माण सरोकार समितिको अगुवाईमा आज बजार बन्दको आव्हान गरिएको बताइएको छ ।
नीजि तथा सार्वजनिक सवारी निर्वाध संचालन भइरहे पनि पोखराका बजार, कलकारखाना, उद्योग, शिक्षण संस्था ठप्प छन्। आयोजकले बजार बन्द गरेर विमानस्थल निर्माणको पक्षमा जनदवाव श्रृजना गर्न आज दिउँसो पोखरामा भण्डाफोर सभासमेत गर्ने भएको छ । भण्डाफोर कार्यक्रमलाई भव्य र सशक्त बनाउन बजार बन्दको आव्हान गरिएको सरोकार समितिका संयोजक तथा पोखरा उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष कृष्णमोहन श्रेष्ठले बताए।
सरोकार समितिले भण्डाफोर कार्यक्रमलाई भव्य बनाउन पोखरा नगरका अलावा गाउंगाउंबाट समेत सर्वसाधारलाई पोखरा उतार्ने तयारी गरेको र यातायात व्यवसायीले भण्डाफोर कार्यक्रममा सहभागि हुन आउने गाउंलेका लागि भाडादरमा ५० प्रतिशत छुट दिने निर्णय गरेको सरोकार समितिले जनाएको छ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । लुम्बिनी प्रदेशका नवनियुक्त मन्त्रीले पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका छन् । प्रदेश प्रमुख धर्मनाथ यादवले नवनियुक्त मन्त्रीहरु विजय

काठमाडौं । कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर नेपालमा महामारीकै रुपमा फैलिन थालेको छ । सोमबार १२सय ८२ नयाँ संक्रमित थपिएका छन्

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल