चीनकी यु विश्वसुन्दरी घोषित

३ भाद्र २०६९, आईतवार ०६:५३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३ भदौ । चीनको ओरडास शहरमा शनिबार सम्पन्न मिस वल्र्ड प्रतियोगिता २०१२ बाट चिनीयां सुन्दरी वेन्सिया यु विश्व सुन्दरी घोषित भएकी छिन् । विश्वका १ सय १६ सुन्दरीहरु सहभागी भएका उक्त प्रतियोगितामा बिजइि युलाई वर्तमान विश्व सुन्दरी भेनेजुएलाकी इवियान सर्कोसले ताज पहिरयाईदिइन् । प्रतियोगितामा सहभागीहरुले इभिनिङ गाउन देखि स्वीमीङ कस्टयुम सम्मका प्रतिभा देखाएका थिए ।

प्रतियोगितामा वेल्सकी सोफि एलिजाबेथले दोस्रो र अष्ट्रेलियाकी जेसिका माईकललाई तेश्रो स्थान हासिल भएको घोषणा गरियो । यस वर्षको प्रतियोगितामा नेपालीका तर्फबाट सृष्टि श्रेष्ठले विच ब्युटी कन्टेष्टको उत्कृष्ट सातमा पर्न सफल भइन् । हालसम्म सम्पन्न भएको मिस वल्र्ड प्रतियोगिता नेपालको यस उपलब्धिलाई सन्तोषजनक मानिएको छ । नेपालीहरुले सामाजिक सञ्जालका माध्यमबाट सृष्टिलाई धेरै भन्दा धेरै भोटिङ गरेका थिए । (एजेन्सी)

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

एजेन्सी । भारत, जापान र अष्ट्रेलियाका सरकार प्रमुखसँगको बैठकका क्रममा अमेरिकी राष्ट्रपति जो बाइडेनले अमेरिका र इन्डो प्यासिफिक क्षेत्रका साझेदार

क्यानाडा । चिनियाँ अग्रणी टेलिकम कम्पनी हुवावेईकी उच्च अधिकारी अमेरिकासँगको एक सम्झौता लगत्तै क्यानाडाबाट चीन फर्किएकी छन्। उक्त कम्पनीको आर्थिक

काठमाडौँ ।विश्वका नेताहरूले प्रत्येक वर्ष आयोजना हुने संयुक्त राष्ट्रसंघको महासभामा विश्व र आआफ्ना क्षेत्रसँग सम्बन्धित विषयलाई जोडतोडका साथ उठाउने गर्दछन्

संयुक्त राष्ट्रसंघ। विश्वका नेताहरूले प्रत्येक वर्ष आयोजना हुने संयुक्त राष्ट्रसङ्घको महासभामा विश्व र आ-आफ्ना क्षेत्रसँग सम्बन्धित विषयलाई जोडतोडका साथ उठाउने