मिस वर्ल्डको नेपाली सपना तुहियो

२ भाद्र २०६९, शनिबार २०:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २ भदौ । नेपाली सुन्दरी सृष्टि श्रेष्ठले विश्व सुन्दरी प्रतियोगितामा उपाधी जित्ने नेपाली अपेक्षा अन्तत तुहिएको छ । उत्तरी चिनको ओर्डसमा जारी ६२ औं मिस वर्ल्ड संस्करणको मिस विच फेसनको उपाधीमा सम्भावना बढाएकी नेपाली प्रतिष्पर्धी मिस नेपाल सृष्टि श्रेष्ठ शनिबारको जारि प्रतियोगितामा उपाधीको दौडबाट बाहिरिएकी हुन् ।
जारी प्रतियोगितामा छानिएका ४० प्रतिष्पर्घीमा श्रेष्ठ १० नम्बरमा रहेकी थिईन । नेपालले पहिलो पटक मिस वर्ल्डमा विच फेशन तर्फको उपाधी प्राप्त गर्ने अपेक्षा गरिएको थियो । शनिबार साँझ जारी प्रतियोगितामा नेपाली सुन्दरी श्रेष्ठ उत्कृष्ट १५ को सुचिमा समेत पर्न असफल रहिन । समग्रमा नेपालको तर्फबाट सृष्टि श्रेष्ठले मिस वर्ल्डमा ताज पाउने नेपाली सपना तुहिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गोरखा । भीमसेन थापा गाउँपालिका ८ मा वडाध्यक्ष पदमा स्वतन्त्र उमेद्वार उठेका नवराज ढकालले अन्तिम मतपरिणाम सार्वजनिक हुँदासम्म पनि १ भोट

गोरखा । चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्न गत ६ वैशाखमा गोरखा आइपुगेका जसपाका संघीय परिषदका अध्यक्ष एवं पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले

काठमाडौं । गत वैशाख ३० गते सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचनको मत परिणाम आउने क्रम जारी छ । देशका ७५३ स्थानीय

डडेल्धुरा । सातवटा स्थानीय तह रहेको डडेल्धुराका पाँच स्थानीय तहमा नेपाली कांग्रेसले विजय हासिल गरेको छ । यहाँका दुई नगरपालिका

आजको प्रमुख समाचार