चितवन बन्द स्थगन

१ भाद्र २०६९, शुक्रबार १२:२० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १ भदौ । प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईविरुद्ध प्रदर्शनको तयारी गरिरहेका बेला बिहीबार भरतपुर विमानस्थल अगाडि आफ्ना कार्यकर्तालाई प्रहरीले दुर्व्यबहार एवम् कुटपिट गरेको भन्दै युवा सङ्घ र अनेरास्ववियुले चितवन जिल्ला बन्दको आह्वान गरेकोमा आज कुशे औंशीलाई मध्य नजर गर्दै बन्द स्थगन गरेको संघले जनाएको छ ।
आज बिहान साढे १० बजेबाट नै बन्द फिर्ता गरिएको हो । सरकारी सवारी साधनलाई भने सञ्चालनमा रोक लगाईएको युवा संघका केन्द्रीय सदस्य प्रकाश ढुंगानाले बताए । घटनामा संलग्न प्रहरी अधिकृतलाई कारबाही नगरेसम्म बन्द हडतालका कार्यक्रम जारी रहने ढुंगानाले जानकारी दिए ।
संघका कार्यकर्ताले विहानैबाट बजार क्षेत्रमा टायर बालेर प्रर्दशन गरेका थिए । सवारी साधन नचल्दा यात्रु हिंडेरै गन्तब्य सम्म पुगेका थिए । बन्दका क्रममा बजार, कलकारखाना, शैक्षिक संस्था ठप्प तुल्याइएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अर्थमन्त्री विष्णुप्रसाद पौडेलले गैरआवसिय नेपालीहरुलाई नेपालमा पूँजीसँगै सिप र प्रविधि पनि भित्राउन आग्रह गरेका छन् । अर्थ मन्त्रालय

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटी बैठक आज बस्दैछ। बैठक पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा दिउँसो १ बजे बोलाइएको हो

पाल्पा । पाल्पाको निस्दी गाउँपालिका वडा नं. ४ पिपलभन्ज्याङमा भएको जीप दुर्घटनामा ७ जना घाइते भएका छन् । घाईतेमध्ये २

काठमाडौं । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल इतिहासकै कठिन परिस्थितिको सामना गर्नुपर्ने अवस्थामा पुगेका छन् । उनलाई साथ दिइरहेका