अनिश्चितकालीन चितवन बन्द, नारायणघाटमा झडप

३२ श्रावण २०६९, बिहीबार १५:५६ मा प्रकाशित

काडमाठौं, ३२ साउन । कामचलाउ सरकारका प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईलाई कालो झण्डा देखाउने क्रममा प्रहरीले हस्तक्षेप गरेको भन्दै एमाले निकट युवा संघ नेपाल र अनेरास्ववियुले अनिश्चितकालीन चितवन बन्द आह्वान गरेका छन् ।
मध्यान्ह १२ बजेपछि गरिएको बन्दका कारण सैयौं सवारी साधन तथा हज्जारौं यात्रु विच बाटोमै अलपत्र परेका छन् । पूर्वी चितवन, रामनगर, नवलपरासीको गैंडाकोटलगायतका क्षेत्रमा सवारी साधन र यात्रु सडकमै अलपत्र परेका छन् । काठमाडौं फर्कन विमान स्थल तर्फ जाने क्रममा आज युवा विद्यार्थीले भट्टराईलाई कालो झण्डा देखाएको आरोपमा प्रहरीले अन्धाधुन्द लाठी प्रहार गरेपछि स्थिति तनाव पूर्ण बनेको थियो ।
प्रहरीले स्थितिलाई नियन्त्रणमा लिन अश्रुग्याँस समेत प्रहार गरेको छ । यसैबीच बन्द गराउँदै हिड्ने समूह र प्रहरीबीच नारायणघाटमा झडप भएको छ । युवा तथा विद्यार्थीहरुले नारायणगढको शहिदचोकमा  ना ४ ख ४८ नम्बरको बसमा तोडफोड गरेपछि प्रहरीले विद्यार्थीहरुलाई सडकबाट लखेटेका थिए । प्रहरी र प्रदर्शनकारी बीच ढुड्डा हानाहान भएपछि प्रहरीले स्थितिलाई नियन्त्रणमा लिन चार राउण्ड अंश्रु ग्यास प्रहार गरेको अनेरास्वबियु चितवनका निबर्तमान अध्यक्ष निरज भट्टले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रले राष्ट्रिय सभाका सदस्य चन्द्रबहादुर खड्कालाई पनि हटाएको छ । खड्काले दल त्याग गरेको सूचना माओवादी

काठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधव नेपाल पक्षकालाई हटाएर स्थायी समिति गठन गरेका छन्

काठमाडौं । आन्तरिक किचलोका कारण बिभाजनको अन्तिम बिन्दुमा पुगेको बेला सत्तारुढ नेकपा एमालेको दशौं महाधिवेशन आयोजक समितिको बैठक आज बस्दैछ

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको