चट्याङ र बाढीका कारण चारको मृत्यु

३२ श्रावण २०६९, बिहीबार ०९:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३२ साउन । नुवाकोटको बिदुर नपा–५ माझीटारमा चट्याङ लागेर एकजनाको मृत्यु भएको छ । तीन जना घाइते भएका छन् । बिदुर– ५ का भैरवबहादुर खड्काको घरमा परेको चट्याङमा परी घरबाहिर पिंढीमा बसेका १९ वर्षिय प्रेम बरालको मृत्यु भएको हो । चट्याङबाट माझीटारका सविना खनाल, बिदुर–२ का नरबहादुर परियार र निर्मला परियार घाइते भएका छन् । घाइतेहरुको बट्टारस्थित शान्ति पोली क्लिनिक र त्रिशुली अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।
यसैगरी मकवानपुरको पुर्वी क्षेत्रमा पर्ने छतिवन गाविसको खोलाले बगाएर एकै घरका तीन बालबालिकाका बेपत्ता भएका छन् । हेटौंडाबाट छतिवनतर्फ जांदै गर्द हिजो सांझ आएको बाढीले ८ वर्षिया शान्ति मोक्तान, सञ्जु मोक्तान र शिखर बेपत्ता भएका हुन् । उनीहरुसंगै रहेका बुबा शंकरलाई भने स्थानीयवासीले तत्काल उद्दार गरेका थिए । बेपत्ता भएकाहरुको खोजी स्थानीयले रातभर गरेपनि फेला पार्न नसकिएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं- प्रत्येक वर्ष चैत्र शुक्ल अष्टमीका दिन मनाइने चैते दशैँ पर्व आज नेपालीले घर घरमा नवदुर्गा भगवतीको पूजा आराधना गरी

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट बच्न अनलाइन कक्षा चलाउन सूचना प्रविधि क्षेत्रको पूर्वाधार विकास गरिनुपर्नेमा जोड दिइएको छ । सुशील कोइराला मेमोरियल

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर