मोर्चाले सहमतिको वातावरण बिथोलेको नेपालको दाबी

३२ श्रावण २०६९, बिहीबार ०९:४५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३२ साउन । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले राष्ट्रिय सहमतिको वातावरण अन्त्य भएको बताएका छन् । माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालको नेतृत्वमा हिजो गठन भएको मोर्चाका कारण दलहरुबीच सहमतिको वातावरण बिथोलिएको भन्दै नेता नेपालले प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईलाई अब सडक आन्दोलनबाट हटाउनुको विकल्प नरहेको दाबी गरे ।
कोटेश्वरस्थित आफ्नै निवासमा आज सञ्चारकर्मीहरुसंग कुरा गर्दै उनले माओवादीले कांग्रेस र एमालेविरुद्ध ध्वंसात्मक अभियान चलाईरहेको आरोप लगाए । नवगठित मोर्चाले मुलुकलाई मुठभेडतिर लैजाने एमाले वरिष्ठ नेताको कथन थियो । संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्रका लागि आफ्नो पार्टी प्रतिवद्ध रहेको दोहोर्याउंदै पूर्वप्रधानमन्त्रीसमेत रहेका नेपालले माओवादीले जवर्जस्ती लाद्ने संविधान अन्य पार्टीलाई मान्य नहुने बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा देशभर २३५१ जनामा कोारेना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार

काठमाडौं। सभामुख अग्नि सापकोटाविरुद्ध परेको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतको संवैधानिक इजलासले बुधबार सुनुवाइ गरेन ।प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरा नेतृत्वको संवैधानिक इजलासमा

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रले एमाले अध्यक्ष समेत रहेका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारलाई दिँदै आएको समर्थन फिर्ताको निर्णय

काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसले केही दिनमै केपी ओली नेतृत्वको सरकार विस्थापित हुने दावी गरेको छ । माओवादी केन्द्र र जसपासँगको