नेपाली कांग्रेसका युवा नेता गगन थापा मार्च २७ मा नेदरल्याण्डस आउने

२ चैत्र २०६८, बिहीबार ०८:३१ मा प्रकाशित


नेपाली कांग्रेसका युवा नेता गगन थापा मार्च तेस्रो साता नेदरल्याण्डस आउने भएका छन् । जन सम्पर्क समिति नेदरल्याण्डसको साधारण सभामा प्रमुख अथितिको रुपमा भाग लिन नेता थापा पोर्तुगलहुदै नेदरल्याण्डस आउन लागेका हुन् । नेपाली कांग्रेस भित्र प्रखर बक्ताका रुपमा चिनिदै आएका नेता थापा जन आन्दोलन -२ देखि सदैब चर्चाको शिखरमा छन् । कांग्रेस महाधिबेशनमा केन्द्रीय सदस्य मा सर्बाधिक मत ल्याएर बिजय भएपछि उनको चर्चा झन् बढेको छ । स्पष्ट बक्ता तथा भाषण शैलीका कारण उनले सम्बोधन गर्ने हरेक कार्यक्रममा जनमानसको ठुलो घुईचो लाग्ने गर्दछ ।

नेपाली जन सम्पर्क समिति नेदरल्याण्डसका अध्यक्ष ठाकुर प्रसाद शर्मा(मनोहरी) का अनुसार यहि मिति :- २७ मार्च २०१२,मंगलबार, समय :- दिनको ११.०० बजे बाट १६.०० बजे सम्म, स्थान :- Jacob Catskade 11,1052 Amsterdam (NRNNL ले २०११ बडा दशैं आयोजना गरेको हल ) नेपाली जन सम्पर्क समिति नेदरल्याण्डस को साधारण सभा हुँदै छ। साधारण सभा लाई भव्यताका साथ् सम्पन्न गर्न समितिले यसअघि विभिन्न उपसमितिहरु गठन गरिसकेको छ, साथै समितिले सदस्यता नवीकरण र नया सदस्यता वितरणको प्रक्रिया लाई समेत तिब्रता दिएको छ। कांग्रेस नेता गगन थापा को आगमनको खबरले नेदरल्याण्डस स्थित कांग्रेसका कार्यकर्ताहरु तथा प्रजातन्त्रप्रेमी माझ नया तरङ्ग पैदा हुने बताउछन समितिका सदस्यहरु।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लस-एन्जलस । संयुक्तराज्य अमेरिकाको क्यालिफोर्निया राज्यको लस एन्जलस् काउन्टीमा अवस्थित पशुपतिनाथ बुद्ध मन्दिरको व्यवस्थापन, एवम् विभिन्न सांस्कृतिक, धार्मिक कार्यक्रमहरु सम्पन्न

न्यूयोर्क । न्युयोर्क राज्य संसदमा नेपाली मूलकी सराहना श्रेष्ठले उम्मेदवारी घोषणा गरेकी छिन् । सराहनाले न्युयोर्क राज्य संसदको तल्लो सदनमा

अमेरिका। अमेरिकाको मेरिल्याण्डमा अवस्थित मोर्गन स्टेट युनिभर्सिटीमा कार्यरत एक नेपाली मूलका प्राध्यापकले सो विश्वविद्यालयले प्रदान गर्ने रिसर्च एण्ड स्कलरसिप अवार्ड

न्युयोर्क। पत्रकारितामार्फत मानवताका क्षेत्रमा असाधारण सेवा गरेवापत न्युयोर्क निवासी पत्रकार किशोर पन्थीलाई अमेरिकाको विश्वविद्यालयले मानार्थ पीएचडी अर्थात् डाक्टर अफ फिलोसोफीबाट