गठबन्धनमा अवद्ध दलहरुले आज राष्ट्रपति भेट्ने

३२ श्रावण २०६९, बिहीबार ०९:४३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३२ साउन । एकीकृत माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालको अध्यक्षतामा हिजो गठन गरिएको संघीय लोकतान्त्रिक गणतान्त्रिक गठबन्धनले आज राष्ट्रपति रामवरण यादवलाई भेट्दैछ । माओवादीसहित गठबन्धनमा रहेका दलहरुले अपरान्ह पांच बजे राष्ट्रपतिलाई भेट्ने गठबन्धनका प्रवक्ता तथा समाजवादी जनतान्त्रिक पार्टीका अध्यक्ष प्रेमबहादुर सिंहले जानकारी दिए । भेटमा मोर्चा गठन कसरी र किन गरियो भन्नेबारे राष्ट्रपतिलाई जानकारी गराइने बताइएको छ ।
राजनीतिक गतिरोधको समाधानका लागि भन्दै विघटित संविधानसभामा प्रतिनिधित्व गर्ने बीस राजनीतिक दलहरुको मोर्चा गठन भएको हो । राजनीतिक समस्या समाधानको लागि नेतृत्वदायी भूमिका निर्वाह गर्ने दाबी गरिएको सो मोर्चाले आवश्यक परे जनपरिचालन गर्ने समेत जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी दल एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले विभिन्न सञ्चार माध्यमका सम्पादकसँग अन्तरक्रिया गरिरहेका छन् । नयाँबानेश्वरको अल्फाबिटामा

काठमाडौं । दशैँमा घर जानेहरूका लागि हिजाे (सोमबार)बाट अग्रिम टिकट बुकिङ खुला भएको छ। काठमाडौंमा अध्ययन, व्यापार व्यवसाय, रोजगारीको लागि

काठमाडौँ । यस वर्ष मनसुन औसत समयभन्दा केही दिन ढिला गरी बाहिरिने सम्भावना रहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा १ हजार १५८ जनामा कोरोनाभाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा मन्त्रालयका अनुसार