प्रधानमन्त्री भट्टराईको लोकप्रियता मतपेटिकामार्फत आज खोजिंदै

३२ श्रावण २०६९, बिहीबार ०९:४० मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३२ साउन । राष्ट्रिय सहमतिको आधारमा नयां सरकार गठनको मूल एजेण्डा लिएर सडकमा उत्रिएका विपक्षी दलका १७ भातृ संगठनले आज मुलुकभर जनमत संकलन गर्दैछन् । सरकारको विरोधमा तीन सातायता प्रदर्शनमा उत्रिएका विपक्षी दलका विद्यार्थी तथा युवा संगठनहरुले उपत्यकासहित मुलुकभर जनमत संकलन गर्न लागेका हुन् । यस जनमत संकलनले प्रधानमन्त्री भ९राईको लोकप्रियताको छिनोफानो लगाउने उनीहरुले बताएका छन् । बाबुराम सरकार कि सर्वदलीय सरकार ? भन्ने विषयमा गरिने जनमत संग्रह बिहान १० बजेदेखि अपरान्ह ३ बजेसम्म जारी रहने तरुण दलका सुदर्शन आचार्यले जनाएका छन् । भोली हुने मतगणनाको परिणाम आगामी आइतबार प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईलाई बुझाइने युवा तथा विद्यार्थी नेताहरुले बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सिरहाको लाहान नगरपालिका–२२ गड्डा चोकमा लुटेराको एक समुहले गोली प्रहार गरी एक जनाको हत्या गरेको छ । सुनचाँदी

बागलुङ नगरपालिका–३ गुठीमा रहेको एक फर्निचर उद्योगमा भीषण आगलागी भएको छ । विराट बोहराले सञ्चालन गरेको सिर्जना फर्निचरमा आगलागी हुँदा

साउदी अरबले तीन उच्च सैनिकलाई ‘देशद्रोह’ गरेको आरोपमा मृत्युदण्ड दिएको यहाँको रक्षा मन्त्रालयले बताएको छ । मन्त्रालयले राज्य सञ्चालित समाचार

काठमाडौं । प्रत्येक वर्ष चैत्र कृष्ण औँसीका दिन मनाइने घोडेजात्रा पर्व आज मनाइँदैछ । उपत्यकामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण फेरि बढ्न