खड्कामाथि पूर्वाग्रही फैसला गरिएको भन्दै दाङ बन्द

३१ श्रावण २०६९, बुधबार २०:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३१ साउन । नेपाली कांग्रेसका लोकप्रिय नेता खुमबहादुर खडकालाई पूर्वाग्रहवश भ्रष्टाचारीको विल्ला भिराएर राजनीतिक जीवन नै समाप्त पार्न खोजिएको भन्दै नेबि संघले बुधबार मध्यान्हृ दाङ्गको तुलसीपुर बजार बन्द गराएको छ । नेबि संघ राप्ती बबई बहुमुखि क्याम्पस तुलसीपुर ईकाइ कमिटीको आहृवानमा गरिएको अनिश्चीतकालिन बन्दका कारण मध्यान्हृ देखि तुलसीपुर क्षेत्रको जनजिबन प्रभाबित भएको छ ।लोकतन्त्रको लडाईंमा सुनौलो इतिहास भएको र भावी दिनमा पनि लोकतन्त्रका लागि अपरिहार्य ठानिएका प्रभावशाली नेता खडकालाई भ्रष्टाचारको मुद्धा लगाई लोकतन्त्रबिरोधीहरुले उहाको राजनितिक ब्यक्तीत्व समाप्त पार्न खोजीएकोले आन्दोलनमा उत्रिनु परेको बिद्यार्थीहरुको भनाई छ । नेता खडकामाथि लगाइएको भ्रष्टाचारको मुद्धालाई फुल बेन्चबाट सुनुवाई गरिनु पर्ने भन्दै तुलसीपुर क्षेत्र बन्द गराईएको नेबि संघ ईकाइ सभापति घनश्याम भण्डारीले जानकारी दिए । सर्बोच्चले मंगलबार सुनाएको फैसला पुनराबोलनक गर्न पनि नेबि संघले माग गरेको छ ।

दाङबाट प्राप्त समाचारअनुसार बन्दको कार्यक्रममा सरिक रहेका नेबिसंघ इकाई सभापति घनश्यम भण्डारीसहित अरुण लहरे, बिमल खडका, सुशील वली, प्रदिप गौतम, अजय बुढाथोकी र बिनोद बुढाथोकी गरी सात जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

डडेल्धुरा । सातवटा स्थानीय तह रहेको डडेल्धुराका पाँच स्थानीय तहमा नेपाली कांग्रेसले विजय हासिल गरेको छ । यहाँका दुई नगरपालिका

काठमाडौं । नेकपा (माओवादी केन्द्र) काठमाडौं उपत्यकाको तीन जिल्लामा रहेका स्थानीय तहको नेतृत्वमा शून्य हुने देखिएको छ । उपत्यकाको काठमाडौं,

धनगढी । नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले कैलालीका दुई पालिकामा जित हासिल गरेको छ । ०७२ मा टीकापुरमा भएको घटनाको आरोपमा जेलजीवन

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री विश्‍वप्रकाश शर्माले स्थानीय तह निर्वाचनको परिणाम ‘उत्साहजनक’ आएको बताएका छन् । परिणाम उत्साहजनक आउनुलाई उनले

आजको प्रमुख समाचार