आदर्श साहित्य समाजले १४७ औँ मोती जयन्ती मनायो

३१ श्रावण २०६९, बुधबार १८:२२ मा प्रकाशित

नवलपरासी । ‘आदर्श साहित्य समाज, गैडाकोटले युवा कवि एवम् गजलकार मोती राम भट्टको १४७ औँ जन्मजयन्ती मनाउने क्रममा नवलपरासीको गैँडाकोट स्थित र्सर्ूयभक्त पृतनादेवी मेमोरियल कलेजको प्रेक्षालयमा ‘जोर गजल मोतीलाई’ नामक एउटा कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।
आदर्श साहित्य समाजका अध्यक्ष सुजन अधिकारीको पूर्ण व्यवस्थापनमा आयोजित उक्त कार्यक्रम वरिष्ठ गीतकार एवम् साहित्यकार प्रेमविनोद नन्दनको प्रमुख अथिति एवम् गोविन्दराज विनोदी बिशेष अतिथि हुनुहुन्थ्यो । यसैगरी अतिथिहरूमा नमूना शर्मा, गोर्खे साइँलो, डि.आर.पोखरेल, प्रभाकर पण्डित, भानुप्रकाश जोशी, महेन्द भक्त अधिकारी, पुष्प अधिकारी अञ्जलि, तितेपाती, हरि चालिसे ए वि सी, भानुभक्त सापकोटा, फुच्ची जमुनागायतका ५५ जना स्रष्टा एवम् द्रष्टाहरूको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गैरआवासीय नेपाली संघ भाषा, साहित्य, संस्कृति तथा सम्पदा समितिको साप्ताहिक कार्यक्रम प्रवासी प्रवाहको चवालिसौ शृङ्खलामा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति गंगाप्रसाद

वाग्मती प्रदेशको राजधानी हेटौँडाबाट साहित्य सङ्गम मकवानपुरले यस वर्ष प्रदान गर्ने साहित्य क्षेत्रमा क्रियाशील २० जनालाई विभिन्न सम्मान तथा पुरस्कारको

काठमाडौँ । साहित्यकार विन्दु अधिकारी ढकाल नवीनतम् कथासङ्ग्रह मावली दिदी लिएर आउनुभएको छ । ढकालको दोस्रो कृतिको रूपमा आएको पहिलो

जिन्दगीको परीक्षार्थीलाई मूल ग्रन्थ बेच्दैन सन्दर्भ पुस्तक पनि बेच्दैन केवल गेसपेपर बेच्छ आजको बजार । विद्रोह चेत बोकेर कविता लेख्ने