कल्याणको किन भएन कल्याण ?

३१ श्रावण २०६९, बुधबार १८:१६ मा प्रकाशित

कुनै समय यी तीन एक थिए। कल्याण घिमिरे, पुष्पराज पुरुष र पूजना स्त्री। तर, आज यी तीन तीनतिर छन्। एक समय हर्बोको बारेमा बखान गर्न नथाक्ने कल्याणले पुष्पराजलाई सम्बन्धकै आधारमा हिरो बनाएर छिराए सिनेमा क्षेत्रमा। उनीबाट कल्याणले फाइदा पनि खुबै लिए। पूजना स्त्रीले पनि खबै लुटिन पुष्पराजबाट। तर, अहिले हर्बो बन्द भएपछि पुष्पराजलाई कल्याण र पूजनाले मरेको मान्छेलाई जुम्राले छाडेझैं चटक्क छाडिदिइन्। एक समय हर्बोको बखान गरेर नथाक्ने कल्याण र पूजना अहिले हर्बोको नाम नै लिन चाहँदैनन्। त्यसो त ‘श्रीमान्’ नामक चलचित्रमा हर्बोको लगानी रहेको कुरा पनि बजारमा आएको होइन। यो चलचित्र कल्याणकै संयोजनमा बनेको थियो भने यसै सिनेमामार्फत नै पुष्पराज पुरुष र पूजना स्त्री नजिकिएका पनि थिए। नाम पनि यी दुईले मिलाएर राखेका थिए पछि।
हर्बोका पुष्पराज यतिबेला प्रहरी नियन्त्रणमा छन् तर हर्बोकै कारण बजारमा चुरीफुरी देखाउन सफल कल्याण र जयसङ्गत भन्दै आफूलाई धार्मिक आस्थाकी युवती देखाउँदै हर्बोको ग्राहक बनाउँदै हिँड्ने पूजना भने खुलमखुला हिँडिरहेकी छिन्। यता चलचित्र श्रीमान्को प्रचारप्रसार गर्ने क्रममा मिडियाको रकम नदिने र मिडियामा बद्नाम भएका कल्याण फेरि अर्को फिल्म बनाउँदै छु भनेर भन्दै हिँड्ने थालेका छन् रे। उमेरले राजेश हमालसरह नै पुग्न लागेका कल्याण बीसौँ वर्षदेखि चलचित्र क्षेत्रमा छन्। उनीभन्दा पछि आएकाहरू माथि पुग्नु तर कल्याणको अहिलेसम्म कल्याण नहुनुमा भने उनको खराब नियत नै कारण हो भन्ने कुरा जानकारहरू बताउँछन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । इजरायलमा बसेर आफ्नो संगीत यात्रालाई अघि बढाइरहेका गायक राज लिम्बुले ‘जलेर खरानी’बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन्। मार्मिक

काठमाडौँ । पछिल्लो समय साङ्गीतिक बजारमा नेपाली लोक गीत सङ्गीतको चर्चा परिचर्चा ह्वात्तै बढेको छ । लोक तथा दोहोरी गीत

काठमाडौँ । पुरानो क्लासिक शैलीको झझल्को दिने किसिमले केहि नयाँ प्रयोग सहित गायक बिन्ती कुमार गुरुङले आफ्नो नयाँ सांगीतिक कोशेली

काठमाडौं । हालै सम्पन्न ११ औ विन्ध्यवासिनी म्युजिक अवार्ड २०७७ बाट चर्चित गायिका पुर्णिमा लामाले सुगम संगीत महिला गायिका विधातर्फको