अनसन बसेका प्राध्यापकको स्वास्थ्य अवस्था गम्भीर

३१ श्रावण २०६९, बुधबार १४:१६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३१ साउन । त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा डिन नियुक्त गर्दा वरिष्ठता र क्षमताका आधारमा नियुक्ति गरिनुपर्ने मागका साथ गत सोमबारदेखि अनशनमा बसेका प्रा डा. गोविन्द केसीको स्वास्थ्य अवस्था गम्भीर बन्दै गएको चिकित्सकले जनाएका छन् । उनको पिसाव जांच गरेपछि स्वास्थ्यस्थिति चिन्ताजनक रहेको निश्कर्षमा पुगेको उपचारमा संलग्न डा. प्रेम खड्काले जानकारी दिए ।
प्रा. डा. केसीको मागविपरित त्रिविका उपकुलपति डा. हिराबहादुर महर्जनले एकलौटी निर्णयका आधारमा वरिष्ठतालाई पन्छाउँदै डा. धर्मकान्त बास्कोटालाई निमित्त डिनको जिम्मेवारी दिएका छन् भने डा. केसीले उठाएको एजेन्डामा समर्थन गर्दै शिक्षण अस्पतालको अन्तरंग र आकस्मिक बाहेक सबै सेबा ठप्प पारिएको छ । अनसनमा बसेका प्राध्यापकको स्वास्थ्यावस्था गम्भीर बनिसक्दा पनि सम्बन्धित निकायले आंखा चिम्लेर बसेको भन्दै प्राज्ञिक क्षेत्रमा असन्तुष्टि बढेको छ ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको

काठमाडौँ । नक्कली पीसीआर रिपोर्ट दिने सुरिया हेल्थ केयरको लाइसेन्स निलम्बन गरिएको छ । राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालाले नक्कली रिपोर्टका बारेमा

काठमाडौं । आज देशका धेरैजसो स्थानमा बिहानैदेखि वर्षा भइरहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ। देशका विभिन्न क्षेत्रमा आज

काठमाडौं । सत्तारुढ नेकपा (एमाले) अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र नेता माधवकुमार नेपालबीच लामो समयको संवादहीनता तोडिएसँगै राजनीतिक