लुटेरा पक्राउ

३० श्रावण २०६९, मंगलवार १९:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३० साउन । नगद, मोबाइललगायतका कागजपत्र लुट्ने कार्यमा संलग्न भारत दार्जिलिङका रिशेष राईलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । सोह्रखुट्टे बस्दै आएका २१ वर्षीय राईले बा.४७ प ८१०७ नम्बरको मोटरसाइकल प्रयोग गरी सोही ठाउँ बस्ने १८ वर्षीय बरेन गुरुङको साथ लिएर म्हेपीपुलनजिक वद्या बस्नेत नामक महिलाको २० हजार नगद, मोवाइल र कागजपत्र भएको झोला लुटेका थिए । भाग्दै गरेको अवस्थामा स्थानीय बासिन्दाको सहयोगमा प्रहरीले राईलाई पक्राउ गरेको थियो । मोटरसाइकलसहित फरार रहेका बरेनको खोजतलास भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
यसैगरी, लाजिम्पाटका क्रिपेश बस्नेत र बानेश्वरका सुमन बुढाथोकीलाई प्रहरीले अवैध लागूऔषधसहित पक्राउ गरेको छ । बा.४८ प २४६५ नम्बरको मोटरसाइकलमा काठमाडौं आउँदै गरेका उनीहरुलाई मकवानपुर चुरियामाई–३ रातमाटे चेकपोष्टमा प्रहरीले चेकजाँचका क्रममा पक्राउ गरेको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ ।चितवनमा कोरोना सङ्क्रमणको ग्राफ ओरालो लाग्दै गएको भए पनि जोखिम भने कायमै रहेको छ । चितवनमा सक्रिय कोरोना संक्रमितको

काठमाडौं । नेपालको परराष्ट्रमन्त्रीमा डा नारायण खड्का नियुक्त हुनुभएकामा भारतका बाह्य मामिलामन्त्री एस जयशङ्करले उनीप्रति बधाई ज्ञापन गरेका छन् ।

काठमाडौँ । दिवङ्गत पितृका नाममा प्रत्येक वर्ष आश्विन कृष्ण पक्षमा गरिने सोह्र श्राद्धका लागि आवश्यक पर्ने अपराह्नकालको समय निर्धारण गरिएको

काठमाडौं। सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले परराष्ट्रमन्त्रीमा डा. नारायण खड्कालाई नियुक्त गर्ने सहमति भएको छ । मंगलबार साँझ प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको