केएफसी र पिज्जा हट रेष्टुरेन्ट बन्द

३० श्रावण २०६९, मंगलवार १७:१३ मा प्रकाशित


काठमाडौं, ३० साउन । केएफसी र पिज्जा हट रेष्टुरेन्ट अनिश्चितकालका लागि वन्द भएका छन् । देवयानी इन्टरनेशनल प्रालि नामक बहुराष्ट्रिय कम्पनीदरा सञ्चालित सो रेष्टुरेन्टका कर्मचारीहरु काम छाडेर आन्दोलनमा उत्रिएपछि दरवारमार्ग, थापाथली र ग्वार्कोमा रहेका केएफसी, पिज्जाहट, क्रिमबेल र पिएचडी रेस्टुरेन्ट मंगलबारदेखि अनिश्चितकालका लागि बन्द गरिएको हो ।
कम्पनीले जनाएअनुसार रेष्टुरेन्टमा कार्यरत मजदूरहरुले कम्पनीका मानव संशाधन विभाग प्रमुख कृष्ण शर्मामाथि आक्रमणको प्रयास गरेपछि रेस्टुरेन्ट बन्द गर्नुपरेको हो । रेष्टुरेन्टका मानव संशाधन विभागका प्रमुखमाथि नै दुर्व्यवहार भएको तथा ज्यान नै लिने धम्की दिएकाले अनिश्चित कालका लागि रेष्टुरेन्टहरु वन्द गरीएको कम्पनीद्वारा जारी विज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ । कम्पनीमा १ सय ८० जना नेपाली कामदारहरु रहेको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौंको पश्चिम उत्तरतर्फ पर्ने नागार्जुनको जंगलमा डढेलो लागेको छ । नागार्जुनस्थित शिवपुरी राष्ट्रिय निकुञ्जको जंगलमा लागेको डढेलो निभाउनका

काठमाडौं । नेकपा (एमाले) झलनाथ खनाल र माधव नेपाल समूहले कञ्चनपुर जिल्ला कमिटी अध्यक्षमा तारा लामा, उपाध्यक्ष जीवन राज थापा,

काठमाडौं । नेकपा एमलेका नेता भीम रावलले तक्मामा चुच्चे नक्सा नराख्नुको कारणबारे प्रश्न उठाउनु भएको छ ।रावलले प्रधानमन्त्रीले यसबारे तुरून्त

काठमाडौं । सिरहाको लाहान नगरपालिका–२२ गड्डा चोकमा लुटेराको एक समुहले गोली प्रहार गरी एक जनाको हत्या गरेको छ । सुनचाँदी