प्रधानमनन्त्रीको कारगेड रोकेर कालोझण्डा प्रदर्शन

३० श्रावण २०६९, मंगलवार १३:१५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३० साउन । बाबुराम भट्टराईले तत्काल सरकार छोड्नुपर्ने माग राख्दै महिना दिनदेखि आन्दोलनरत कांग्रेस एमालेलगायत राजनीतिक दलका भातृ संगठन कार्यकर्ताले प्रधानमन्त्री भट्टराईलाई बनेपामा कालो झण्डा देखाएर विरोध गरेका छन् । आज बिहान काठमाडौं विश्वविद्यालयको बैठकमा भाग लिन राजधानीबाट जांदै गर्दा भट्टराईलाई बनेपाको दुई स्थानमा कालो झण्डा देखाइएको हो ।
बनेपाको तीनदेबाटोमा एमालेको भातृ संस्था युवा संघ नेपाल र अनेरास्ववियूका कार्यकर्ताले तथा चारदोबाटोमा कांग्रेसको भातृ संस्था तरुण दल र नेवि संघले प्रधानमन्त्रीलाई कालो झण्डा देखाएका थिए । सो क्रममा प्रधानमन्त्रीको कारगेड नै एक घण्टा रोकिएको थियो भने प्रहरीसंग भएको झडपमा अनेरास्ववीयूका जिल्ला अध्यक्ष जेनिश लामा र युवा संघका विकास दाहाल घाइते भएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रले सरकारलाई दिएको समर्थन यथावत् राखेको छ । माओवादी केन्द्र स्थायी कमिटीको मंगलबार बसेको बैठकले समर्थन

काठमाडौं । नेकपा एमालेका बरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालसहित संघका २७ र प्रदेशका ५ सांसदलाई पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले स्पष्टीकरण

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले आसन्न १४औँ महाधिवेशनको सन्दर्भमा पार्टीको क्रियाशील सदस्यताको विवरण केन्द्रमा बुझाउने समयावधि पुनःथप गरेको छ । जिल्ला

काठमाडौं । हालै भारत भ्रमणबाट फर्किएका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह दम्पतीलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । आइतबार स्वादेश फर्किएका उनीहरुले