नवोदित साहित्यिक वाचनालय कतारको ५७ औँ वाचन श्रृङ्खला सम्पन्न

२८ श्रावण २०६९, आईतवार ०४:२३ मा प्रकाशित

नवराज खड्काथोकी, दोहा । नेपाली भाषा तथा साहित्यमा विगत लामो समय देखि निरन्तर सक्रिय रहदै प्रवासमा छहरिएर रहेका साहित्यक मनहरुलाई समेट्दै नवप्रतिभाहरुलाई प्रोत्साहन अग्रज स्रष्टाहरुलाई सम्मान गर्दै आइरहेको नवोदित साहित्यिक वाचनालय दोहा, कतारले ५७ औँ नियमित काब्यिक वाचन श्रृखला संस्थाका का.बा. अध्यक्ष युगयोगी राईको सभापतित्वमा सम्पन्न गरेको छ ।

उक्त कार्यक्रममा प्रविन राई, रोमन पिडा, उद्धव राई, नवराज अटल, दिलिप अविरल, राम राई, घनेन्द्र काफ्ले, प्रदिप वि.क, वशन्त राई, सन्त बम्जन, हर्क जिज्ञासु, राजेन्द्र खनाल, युगयोगी राई, विष्णुभक्त डि.सी लगायतका सम्पुर्ण साहित्यिक स्रष्टाहरुले आ–आफ्ना गजल गीत कविताहरु बाचन गरेका थिए ।

हरेक महिनाको दोस्रो शुक्रबार नियमित रुपमा बाचन शृङ्खला गरी विभिन्न साहित्यिक कार्यक्रमहरु गर्दै अगाडि बढ्दै आईरहेको संस्थालाई आ–आफ्नो क्षेत्रबाट सहयोग पु¥याउने साहित्यकारहरु सबैलाई युगयोगी राई सबै लाई धन्यबाद ब्यक्त गर्नु भयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गैरआवासीय नेपाली संघ भाषा, साहित्य, संस्कृति तथा सम्पदा समितिको साप्ताहिक कार्यक्रम प्रवासी प्रवाहको चवालिसौ शृङ्खलामा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति गंगाप्रसाद

लिसवोन । पोर्चुगलस्थित नेकपा एमालेको प्रवास संगठन प्रवासी नेपाली मञ्च पुनर्गठन भएको छ । ३५ सदस्यीय कार्य कार्यसमितिको अध्यक्षमा अध्यक्ष

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेल्जियम शाखाको अध्यक्षमा ओम शर्मा निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ । कार्यसमितिको उपाध्यक्षमा डिल्ली अम्माई, सचिवमा पेम्बा गेलु

दमास्कस । ओमानस्थित नेपाली राजदूतावासले हिजो शनिबार साहित्य र प्रकृतिसम्बन्धी एक वेबनारको आयोजना गरेको छ । काठमाडौँको सेरोफेरोका महत्वपूर्ण र