प्रहरीसंगको भीडन्तमा जतममुमोका कमाण्डर मारिए

२७ श्रावण २०६९, शनिबार २२:०५ मा प्रकाशित

महोत्तरी, २७ साउन । प्रहरीको खोजी सूचीमा रहेको एक अपराधी आज मुठभेडमा मारिएका छन् । जिल्लाकै एकडारा भन्ने स्थानमा प्रहरीसँगको भिडन्तमा जनतान्त्रिक तराई मधेस मुक्ति मोर्चा गोइत समूहका जयनारायण पासवान मारिएका हुन् । उनी मोर्चाका जिल्ला कमाण्डर समेत थिए ।
जिल्ला प्रहरी प्रमुख एसपी सुरज केसीका अनुसार गस्तीमा रहेको प्रहरी टोलीमाथि आक्रमणको प्रयास गरेपछि भीडन्त सुरु भएको थियो । अर्को सुत्रले बताएअनुसार गस्तीमा रहेको प्रहरीको सवारी साधनलाई तिब्र गतिमा मोटरसाईकल चलाएर पासवानले ओभरटेक गरेका थिए । त्यसपछि शंका लागेर प्रहरीले उनको पिछा सुरु गर्यो । त्यसबाट अत्तालिएका पासवानले एक्कासी प्रहरीतर्फ गोली चलाए । यसरी आक्रमणको प्रयास गरेपछि जबाफमा प्रहरीले पनि गोली चलायो र कारबाहीमा उनी मारिएका हुन् । पासवानले चलाएको गोली लागि प्रहरी जबान सुरेन्द्र चौधरी घाइते भएका छन् भने प्रहरीले पासवानको साथबाट कटुवा पेस्तोल र त्यस्मा लाग्ने तीनवटा गोली पनि बरामद गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको

काठमाडौं । सिन्धुलीगढीमा नेपाली सेनाले शुरु गरेको युद्ध सङ्ग्रहालयको निर्माण सम्पन्न भएको छ । युद्ध सङ्ग्रहालयको आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो