विमानस्थल बनाउन माग गर्दै हस्ताक्षर अभियान सुरु

२७ श्रावण २०६९, शनिबार १६:२६ मा प्रकाशित

पोखरा, २७ साउन । पोखरामा क्षेत्रीय अन्तराष्ट्रिय विमानस्थल निर्माणको प्रक्रिया अगाडि बढाउन सरकारलाई दबाब दिनका लागि  श्चिमाञ्चल होटल संघ पोखराले हस्ताक्षर अभियान शुरु गरेको छ । उनीहरुले आजदेखि हस्ताक्षर अभियान सुरु गरेका हुन् । यो अभियान एक हप्तासम्म चल्ने बताएका छन् । संकलित हस्ताक्षर सरकारलाई बुझाउने संघका महासचिव विकल तुलाचनले जानकारी दिए । पश्चिमाञ्चल होटल संघ पोखराले २०४६ सालभन्दा अगाडिदेखि नैं पोखरामा क्षेत्रीय अन्तराष्ट्रिय विमानस्थल बनाउन दवाव दिईरहेको छ । पोखरामा विमानस्थल बन्नु पर्यटन र उद्योगी व्यबसायीको लागि मात्रै नभई सम्पुर्ण पश्चिमाञ्चलवासीको हितमा भएकाले अभियानमा साथ दिन पनि संघले आग्रह गरेको छ ।
टेण्डर परिसकेपछि पनि विमानस्थल निर्माणको प्रक्रिया रोकिनु दुर्भाग्य भएको अध्यक्ष बिप्लव पौडेलले बताए । त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलको बिकल्पका रुपमा पोखरामा विमानस्थल बनाउनका लागि २०३१ सालमा पोखरा उपमहानगरपालिकाको वडा नम्बर १४, १५ र १८ को छिनेडाँडामा ३ हजार १ सय ६ रोपनी जग्गा अधिग्रहण गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ।सरकारले स्यानिटरी प्याडमा कुनै पनि कर वृद्धि नगरेको स्पष्ट पारेको छ । महिनावारी हुँदा महिलाले प्रयोग गर्ने स्यानिटरी प्याडमा मूल्यवृद्धि

कोभिड–१९ को डेल्टा भेरिएन्ट र आँधीका कारण प्रभावित बनेको अमेरिकी अर्थतन्त्रले गत हप्ता लगातार दोस्रो पटक पनि बेरोजगारी भई सहयोगका

काठमाडौं। चालु आर्थिक वर्षको पहिलो महिनामै ७५ अर्ब ९६ करोड रेमिट्यान्स भित्रिएको छ । नेपाल राष्ट्र बैंकले सार्वजनिक गरेको तथ्यांकअनुसार

काठमाडौं, ७ असाेज । नेपाल राष्ट्र बैंकले नयाँ नोटको प्रयोग जतनसँग गर्न आग्रह गरेको छ । ४ असोजदेखि नयाँ नोट वितरण