जाजरकोटमा खाद्य तथा कृषि सम्वन्धि कार्यक्रम संचालन गरिने

२७ श्रावण २०६९, शनिबार १६:२२ मा प्रकाशित

जाजरकोट, २७ साउन । भोकमरी पीडित किसानका लागि संयुक्त राष्ट्र संघको आर्थिक  सहयोगमा जाजरकोटमा खाद्य तथा कृषि सम्वन्धि कार्यक्रम संचालन हुने भएको छ । खाद्य संकटको उच्च जोखिममा रहेका पजारु, अर्छानी, टालेगाउँ, मजकोट, जगतिपुर, रग्दा, भगवती, नायकवाडा र रोकायागाउँ गाविसमा खाद्यको पहुँच पुर्याउने  उदेश्यले कार्यक्रम संचालन गर्न लागिएको हो ।
यो कार्यक्रमबाट जाजरकोटका झण्डै पाँच हजार घरधुरीलाई गहूँ, च्याउ, केराउ, मुला, रायो, गाँजर  र काउलीको बिउ वितरण गर्ने योजना छ । जिल्लामा कार्यरत पाँचतारा युवा संरक्षण मञ्च र ग्रामिण समाज नेपालले ती ९ वटा गाविसमा साझेदार संस्थाका रुपमा काम गर्ने जिम्मेवारी लिएको पाँचतारा युवा संरक्षण मञ्चका अध्यक्ष रविन्द्र शाहले बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सम्झौता अवधि सकिएको झण्डै नौ महिनापछि कन्सेप्ट डेभलोपमेन्ट प्रालिले काठमाडौँ प्लाजामा रहेका अधिकांश पसल हटाएको छ । गत

ताप्लेजुङको स्थानीय तहमा हुने विकास निर्माणका काममा महिलाको सहभागिता बढदै गएको छ । प्रायःजसो घरको काममा मात्रै सीमित रहने यस

कैलाली । भारतको उत्तर प्रदेशसँग सीमा जोडिएको कैलालीको गौरीफन्टा सीमा नाकामा भोलिसम्मका लागि आवागमन बन्द गरिएको छ । उत्तर प्रदेशका

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार