एमाओवादी सत्ता कब्जा गर्ने जालो विस्तार गर्दै छ : ओली

२६ श्रावण २०६९, शुक्रबार १६:४० मा प्रकाशित

सर्लाही, २६ साउन । एमालेका प्रभावशाली नेता केपी शर्मा ओलीले एकीकृत माओवादी सत्ता कब्जा गर्ने जालो विस्तारमा लागेको बताएका छन् । सङ्घीयता पक्षधरको मोर्चाबनाए सत्ता कब्जाको उद्देश्यमा रहेको ओलीले बताए । युवा सङ्घ नेपालले आयोजना गरेको कार्यक्रममा नेता ओलीले सत्ता कब्जाको उद्देश्यलाई पुरा गर्न एमाओवादीले संघीयता पक्षधरहरुको गठवन्धन बनाउन खोजिएको छ । देशलाई जातीय दलदलमा फसाएर सत्ता कब्जा गर्न सकिन्छ कि भन्ने सोचाईमा माओवादी छ नेता ओलीको कथन थियो ।  संविधान नबन्नुमा एकीकृत माओवादीको सत्ता कब्जाको एक मात्र उद्देश्यले काम गरेकाले अरु अलमलमा नपर्न कार्यकर्तालाई आग्रह गर्दै नेता ओलीले जातीय समानता, सामाजिक न्याय र अवसरमा पहुँच आवश्यक रहेको र त्यो काम एमालेले मात्र गर्न सक्ने जिकिर गरे

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । लुम्बिनी प्रदेशका नवनियुक्त मन्त्रीले पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका छन् । प्रदेश प्रमुख धर्मनाथ यादवले नवनियुक्त मन्त्रीहरु विजय

काठमाडौं । कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर नेपालमा महामारीकै रुपमा फैलिन थालेको छ । सोमबार १२सय ८२ नयाँ संक्रमित थपिएका छन्

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल