घाइते खेलाडीको निधन

२५ श्रावण २०६९, बिहीबार १२:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, साउन २५ । गत मंगलबार बिहान धादिङ सिम्लेमा भएको दुर्घटनामा घटनास्थलमै ज्यान गुमाएका फुटबल खेलाडी रन्जन थापाको शोकबाट गुज्रिरहेकै अवस्थामा नेपालको खेल क्षेत्रले अर्का खेलाडी गुमाउनुपरेको छ । सोही घटनामा घाइते भएका अर्का फुटबल खेलाडी सागर परियारको बिहीबार बिहान मृत्यु भएको छ । उनको अन्नपूर्ण न्यूरो अस्पतालमा उपचार चलिरहेको थियो ।
एन्फा उपाध्यक्ष एवं प्रवक्ता ललितकृष्ण श्रेष्ठका अनुसार परियारको शव अहिले पोस्टमार्टमका लागि शिक्षण अस्पताल महाराजगन्ज लगिएको छ । ‘पोस्टमार्टम सकिएपछि आज दिउँसो पशुपति आर्यघाटमा अन्तिम संस्कार हुनेछ ।
बुटवलबाट काठमाडौं आउँदै गरेको लु १ ख ७०५१ नम्बरको यात्रुबाहक बस धादिङको सिम्ले महेशखोलामा खस्दा १२ जनाको मृत्यु भएको थियो । दुर्घटनामा थापा र परियारसँगै एन्फा एकेडमीका खेलाडीहरु सम्राट् ब्लोन र मिलन हिताङ घाइते भएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सरकारले धान चामलको उत्पादन र उत्पादकत्व वृद्धि गर्दै यसको आयात प्रतिस्थापन गर्ने रणनीति लिएको बताएका

काठमाडौँ । प्रत्येक वर्ष असार १५ गते मनाइने धान दिवसका अवसरमा आज खेतमा काम गरी दहीच्युरा खाएर मनाइँदै छ ।

काठमाडौं । देशभर लगातार वर्षा भइरहेको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका अनुसार पहाडी र तराई क्षेत्र केन्द्रित वर्षा

नेपाल र भारतबीच महाकाली एकीकृत विकास सन्धि भएको २६ वर्षपछि नेपालले पानी पाएको छ। सन् १९९६ मा नेपाल र भारतबीच

आजको प्रमुख समाचार