‘भट्टराईले राष्ट्रियता कमजोर पारे’

२५ श्रावण २०६९, बिहीबार ०७:१९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २५ साउन । विपक्षी दलका नेताहरुले प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईका कारण राष्ट्रियता कमजोर बन्दै गएको आरोप लगाएका छन् । कार्यकारी पदमा रेका व्यक्तिले नै मुलुक सञ्चालनको सांचो अन्यत्रै भएको भन्ने अभिव्यक्ति दिनु हास्यास्पद भएको उनीहरुको भनाइ छ । राजधानीमा बुधबार मिडिया भिजनद्वारा आयोजित कार्यक्रममा नेकपा माओवादीका उपाध्यक्ष सीपी गजुरेलले बाहिर भारतको बिरोध गर्ने र भित्रभित्रै चाकडी गर्दै लम्पसार पर्ने प्रधानमन्त्रीको व्यवहारले राष्ट्रियता कमजोर भएको आरोप लगाउनुभयो । उहांले प्रधानमन्त्रीलाई हटाउन आन्दोलनको विकल्प नभएको उल्लेख गर्नुभयो ।
एमाले स्थायी समिति सदस्य भरतमोहन अधिकारीले भारतीय गुप्तचर निकायको आडमा प्रधानमन्त्रीले पद लम्याउन खोजेको दाबी गर्नुभयो । यस्तै, कांग्रेस नेता रमेश लेखकले प्रधानमन्त्रीले राजीनामा नदिंदा दिनानुदिन राष्ट्रियता कमजोर बन्दै गएको बताउनुभयो । कार्यकारी पदमा रहेका प्रधानमन्त्रीले विदेशी हस्तक्षेप भएको स्वीकार गर्नु हास्यास्पद भएको लेखकको टिप्पणी थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । लुम्बिनी प्रदेशका नवनियुक्त मन्त्रीले पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका छन् । प्रदेश प्रमुख धर्मनाथ यादवले नवनियुक्त मन्त्रीहरु विजय

काठमाडौं । कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर नेपालमा महामारीकै रुपमा फैलिन थालेको छ । सोमबार १२सय ८२ नयाँ संक्रमित थपिएका छन्

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल