एक किलो सुन सहित भरतीय नागरिक पक्राउ

२४ श्रावण २०६९, बुधबार १९:३५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २४ साउन । बिना बिल एक किलो सुन सहित एक भारतीय नागरीक पक्राउ परेपछि बिशाल बजारस्थित सुनचाँदी पसलमा प्रहरीले छापा मारेको छ । प्रहरीले बुधवार बिशालबजारस्थित ३१ आई नम्बरको श्री ज्वालाजी टे«डर्समा छापा हानेको हो ।
बस चढी बिरगंज जाने क्रममा रहेका भारत मोतिहारीका ३८ बर्षीय  पिताम्बर पासवानलाई एक किलो सुन सहित पक्राउ गरेपछि उनैको बयानका आधारमा प्रहरीले ट्रेडर्समा छापा हानेको हो । केन्द्रीय अनुसन्धान व्यूरो र  महानगरीय प्रहरी वृत कालीमाटीको  संयुक्त प्रयासमा  मासवानलाई मंगलवार साँझा साढे ८ बजेर १० मिनेट जाँदा पक्राउ गरिएको थियो । टे«डर्सका मालिक बलकृष्ण अग्रवाल हुन् । पासवालनले सुन  बिरगंजस्थित श्रीराम आभुषण पसलमा लैजान लगेका थिए ।
प्रहरीले ट्रेडर्सका  मालिक  अग्रवालसँग सोध पुछ गर्दा पक्राउ गरेको सुन गत साउन २१ गते  सिद्धार्थ बैंकबाट खरिद गरिएको देखिएको थियो । बिरगंजस्थित श्रीराम आभुषण पसलले  उद्यारोमा उक्त सुन लैजान लागेको हुँदा विन  नदिएको अग्रवालले प्रहरीलाई बयान दिएका थिए ।
सिआईवीका प्रहरी निरीक्षक राजन मैनालीका अनुसार विना बिल सुन बिक्रिका लागि लगिएको खबर प्रप्त भएपछि पासवानलाई पक्राउ गरिएको हो । पक्राउ परेको सुनको मुल्य नेपाली बजारमा करिब ४९ लाख पर्छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पहिरोका कारण सिद्धार्थ राजमार्ग र तानसेन-तम्घास सडक अवरुद्ध भएको छ । सिद्धार्थ राजमार्गका धेरै ठाउँमा पहिरो खसेको र

नवलपरासी । नवलपुर (नवलपरासी पूर्व) को मध्यविन्दु नगरपालिका-१० मा पर्ने तीन वटा खहरेखोलाको डाइभर्सन बाढीले बगाएपछि पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध भएको

बागलुङ । निरन्तरको वर्षाका कारण बागलुङका दुई ठूला राजमार्ग अवरुद्ध भएका छन् । राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाका रूपमा रहेको मध्यपहाडी पुष्पलाल

चितवन । विकास गतिमा तीव्ररुपमा अघि बढिरहेको भरतपुर महानगरपालिकामा योजना लिएर गएपछि रित्तो हात फर्किनु पर्दैन । महानगरभित्रका वडाध्यक्षहरू योजना

आजको प्रमुख समाचार