राष्ट्रपति नै अग्रसर हुनुपर्ने बिजुक्छेको जिकीर

२४ श्रावण २०६९, बुधबार १२:२७ मा प्रकाशित

भक्तपुर, २४ साउन । लगातार राष्ट्रपति शासनको पक्षमा वकालत गर्दै आएका नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान विजुक्छेंले पुनः आफ्नो सो अभिव्यक्ति दोहोर्याएका छन् । रफत सञ्चार क्लब भक्तपुरले वुधवार यहां आयोजना गरेको एक कार्यक्रममा उनले भने, ‘राष्ट्रपति शासनले मात्र वर्तमान राजनैतिक गतिरोध अन्त्य गर्न सक्छ ।’ राजनैतिक निकासका लागि चाँडोभन्दा चाँडो ठोस कदम चाल्न पनि उनले राष्ट्रपतिलाई सुझाव दिए ।
सो अवसरमा विजुक्छेले देश झन झन अस्थिर अवस्थामा गएको उल्लेख गर्दै यस्तो अवस्थामा राष्ट्रपति चुप लागेर बस्न हुन्न भन्दै अगाडि भने, ‘राजा महाराजाहरुले जसरी देश जलिरहेको अवस्थमा वास्ता नगरेर बांसुरी बजाए त्यस्तै राष्ट्रपतिले पनि बाँसुरी बजाए देशका लागि घातक हुन्छ ।’ राष्टपतीले कदम चाल्न ढिलो भइसकेको उनको कथन थियो ।
दलहरुसंगको भेटमा राष्ट्रपतिले समाधान ननिस्किए आफू सक्रिय हुने संकेत दिएको खुलासा गर्दै विजुक्छेले पछिल्लो समयमा देश जनताको समस्या समाधान हुनुको साटो अस्थितरता बढ्दै गएकाले संविधानसभा संसद् नरहेको अवस्थामा राष्ट्रपतिले कदम चाल्नु नै एकमात्र विकल्प हो भनी देहोर्याए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सरकारले धान चामलको उत्पादन र उत्पादकत्व वृद्धि गर्दै यसको आयात प्रतिस्थापन गर्ने रणनीति लिएको बताएका

काठमाडौँ । प्रत्येक वर्ष असार १५ गते मनाइने धान दिवसका अवसरमा आज खेतमा काम गरी दहीच्युरा खाएर मनाइँदै छ ।

काठमाडौं । देशभर लगातार वर्षा भइरहेको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका अनुसार पहाडी र तराई क्षेत्र केन्द्रित वर्षा

नेपाल र भारतबीच महाकाली एकीकृत विकास सन्धि भएको २६ वर्षपछि नेपालले पानी पाएको छ। सन् १९९६ मा नेपाल र भारतबीच

आजको प्रमुख समाचार