युवा संघले अब मन्त्रीको टाउको फुटाउने

२३ श्रावण २०६९, मंगलवार १९:३२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २३ साउन । सरकारविरोधी आन्दोलनमा रहेको एमालेको भ्रातृ संगठन युवा संघले दोस्रो चरणको आन्दोलन कार्यक्रम सार्वजनिक गरेको छ। नयाँ कार्यक्रममा एक दिने नेपाल बन्दसहित सिंहदरबार घेराउ र मन्त्री निवास घेराउका कार्यक्रम राखिएका छन्। यसअन्तर्गत मन्त्रीका गाडीलाई सडकमा गुड्न नदिने कार्यक्रमसमेत समावेस गरिएको संघले जनाएको छ । त्यसैगरी देशव्यापी मतदान गराउने कार्यक्रम पनि उसले सार्वजनिक गरेको छ। संघका अध्यक्ष महेश बस्नेतका अनुसार साउन २६ गते शुक्रबार सिंहदरबार घेराउ, साउन २७ गते मुकुण्डो प्रदर्शन, २८ गते मन्त्री निवास घेराउ, २९ गते देशव्यापी मतदान, ३० गते मत सार्वजनिक र जुलुस प्रदर्शन र ३१ गते मसाल जुलुस प्रदर्शन गरिनेछ। बस्नेतले आन्दोलनभरी मन्त्रीका गाडीलाई सडकमा गुड्न नदिने भन्दै जबर्जस्ती गुडाएमा मन्त्रीको टाउको फुटाउन सक्ने चेतावनी पनि दिए।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

डडेल्धुरा । सातवटा स्थानीय तह रहेको डडेल्धुराका पाँच स्थानीय तहमा नेपाली कांग्रेसले विजय हासिल गरेको छ । यहाँका दुई नगरपालिका

काठमाडौं । नेकपा (माओवादी केन्द्र) काठमाडौं उपत्यकाको तीन जिल्लामा रहेका स्थानीय तहको नेतृत्वमा शून्य हुने देखिएको छ । उपत्यकाको काठमाडौं,

धनगढी । नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले कैलालीका दुई पालिकामा जित हासिल गरेको छ । ०७२ मा टीकापुरमा भएको घटनाको आरोपमा जेलजीवन

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री विश्‍वप्रकाश शर्माले स्थानीय तह निर्वाचनको परिणाम ‘उत्साहजनक’ आएको बताएका छन् । परिणाम उत्साहजनक आउनुलाई उनले

आजको प्रमुख समाचार