सुनसरीको सडक दुर्घटनामा तीनको मृत्यु

२३ श्रावण २०६९, मंगलवार १८:२२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २३ साउन । पूर्व पश्चिम राजमार्गअन्तर्गत इनरुवाको सखुवागाछी चोकमा आज दिउंसो भएको सवारी दुर्घटनामा युएनका दुई कर्मचारीसहित तीनको मृत्यु भएको छ । पश्चिमबाट पूर्व गइरहेको ना।४।ख १४३ नम्बरको ट्रिपरले सखुवागाछी ट्राफिक बिटअगाडि विपरीत दिशाबाट आइरहेको बा।१६।प ५१४८ नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएपछि मोटरसाइकलमा सवार एक जनाको मृत्यु भएको हो भने सोही ट्रिपरले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएपछि अनियन्त्रत हुँदा ५० मिटर अगाडि गएर पूर्वबाट पश्चिमतर्फ आइरहेको ६६(१(१७०९ नम्बरको संयुक्त राष्ट्र संघीय विकास कार्यक्रम युनडीपीको गाडीमा ठोक्किएको थियो । जिपमा सवार ५ जना मध्ये २ जनाको मृत्यु भएको चार जना गम्भीर घाइते भएको बुझिएको छ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालगन्ज । बाँकेको भेरी अस्पतालमा १९० नमुना परीक्षण गर्दा ५५.७८ प्रतिशतमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा १९०

बैतडी । हतौडा प्रहारबाट बैतडीमा आज एक बालकको हत्या भएको छ । दशरथचन्द नगरपालिका–१ झोकालीका १५ वर्षीय महेश भुलको हत्या

काठमाडौ । सरकारले शहरी क्षेत्रका विद्यालयहरु आगामी वैशाख मसान्तसम्म बन्द गर्न सिफारिस गरेको छ । कोभिड – १९ व्यवस्थापन केन्द्र

काठमाडौँ। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को समस्या समाधानका लागि सबै दलसँग सहयोगको आग्रह गरेका छन् । प्रधानमन्त्री