मिस फ्रुट बेल्जियम 2012 मा नेपाली मुलकी क्यात्रिन शर्मा लाई जिताऔ !

१ चैत्र २०६८, बुधबार ०९:३१ मा प्रकाशित

बेल्जियममा हरेक बर्ष हुने मिस फ्रुट बेल्जियम प्रतियोगितामा यस बर्ष Miss Fruit Belgium 2012 मा नेपाली मुलकी क्यात्रिन शर्मा ( Catrin sharma) प्रतियोगिताको फाइनल राउण्डमा प्रवेश गरी सकेकी हुनाले उनलाई भोट दिएर जिताउनुहुन हार्दिक अनुरोध गरिन्छ ।

उनलाई जिताउन हाल बेल्जियममा रहेका बिभिन्न संघ सस्था एव नेपालीहरु लागि परेका छन । नेपाल हाम्रो गौरब, हाम्रो शान, आफ्नो देशको नाम लाई एक पटक फेरी तपाईं हाम्रो भोटले सुन्दरी क्यात्रिन शर्माको जित सँगै गौरब गर्ने मौका आएको छ ।

उनलाई भोट् गर्न अनलाइन मार्फत www.missitems.be मा क्लिक गर्नुहोस् र यस् दाया साइडमा रहेको लिन्क Miss Fruit Belgium 2012  मा क्लिक गर्नुहोस् अनी यस् तस्विरमा जस्तो पोल आउनेछ अनी आफ्नो नाम र ईमेल ठेगाना टाइप गर्नुहोस् र भित्र जानुहोस् । तव क्यात्रिन शर्माको तल दिए जस्तो फोटो आउछ ततपश्चात यस फोटोमा क्लिक गरी अन्त्यमा गई भोट (STEM) गर्नुहोस् !

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बाबा राजेश्वरी थापा, अस्ट्रिया:  बेलायतमा बिहीवार ६ मे २०२१ मा  सम्पन्न स्थानीय निर्वाचनमा हन्सलोस्थित काउन्सिलमा बिष्णु बहादुर गुरुङ्ग मेयर, र

नेपाली समाजिक र साँस्कृतिक संस्था ‘नेसास’ अष्ट्रियाको यहिँ २४ अप्रिल २०२१, शनिबारको दिन सम्पन्न भएको अधिबेशनबाट सर्वसहमतीमा २०२१-२०२३ को लागी

गैरआवासीय नेपाली संघ भाषा, साहित्य, संस्कृति तथा सम्पदा समितिको साप्ताहिक कार्यक्रम प्रवासी प्रवाहको चवालिसौ शृङ्खलामा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति गंगाप्रसाद

लिसवोन । पोर्चुगलस्थित नेकपा एमालेको प्रवास संगठन प्रवासी नेपाली मञ्च पुनर्गठन भएको छ । ३५ सदस्यीय कार्य कार्यसमितिको अध्यक्षमा अध्यक्ष