मिस फ्रुट बेल्जियम 2012 मा नेपाली मुलकी क्यात्रिन शर्मा लाई जिताऔ !

१ चैत्र २०६८, बुधबार ०९:३१ मा प्रकाशित

बेल्जियममा हरेक बर्ष हुने मिस फ्रुट बेल्जियम प्रतियोगितामा यस बर्ष Miss Fruit Belgium 2012 मा नेपाली मुलकी क्यात्रिन शर्मा ( Catrin sharma) प्रतियोगिताको फाइनल राउण्डमा प्रवेश गरी सकेकी हुनाले उनलाई भोट दिएर जिताउनुहुन हार्दिक अनुरोध गरिन्छ ।

उनलाई जिताउन हाल बेल्जियममा रहेका बिभिन्न संघ सस्था एव नेपालीहरु लागि परेका छन । नेपाल हाम्रो गौरब, हाम्रो शान, आफ्नो देशको नाम लाई एक पटक फेरी तपाईं हाम्रो भोटले सुन्दरी क्यात्रिन शर्माको जित सँगै गौरब गर्ने मौका आएको छ ।

उनलाई भोट् गर्न अनलाइन मार्फत www.missitems.be मा क्लिक गर्नुहोस् र यस् दाया साइडमा रहेको लिन्क Miss Fruit Belgium 2012  मा क्लिक गर्नुहोस् अनी यस् तस्विरमा जस्तो पोल आउनेछ अनी आफ्नो नाम र ईमेल ठेगाना टाइप गर्नुहोस् र भित्र जानुहोस् । तव क्यात्रिन शर्माको तल दिए जस्तो फोटो आउछ ततपश्चात यस फोटोमा क्लिक गरी अन्त्यमा गई भोट (STEM) गर्नुहोस् !

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लन्डन । नेपाल पत्रकार महासङ्घ (एफएनजे) युके शाखाले एक समारोहबीच पत्रकार श्रीभक्त खनाललाई यस वर्षको ‘एफएनजे युके वर्ष पत्रकारिता पुरस्कार’

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय तरुण विभागको डेनमार्क शाखा प्रमुखमा काभ्रेका प्रदिप तिवारी मनोनयन हुनु भएको छ । आठ वर्षदेखि

अमेरिकाको टेक्सास राज्यस्थित युलेस सिटी काउन्सिल मेम्बरमा नेपाली मूलका टीका पौडेल विजयी हुनुभएको छ । स्थानीय समयानुसार शनिबार राति सम्पन्न

भाषा मानव जातिले मौखिक, लिखित वा सांकेतिक माध्यममा प्रयोग गर्ने संचार माध्यम हो। संसारका कतिवटा भाषाहरू छन् भनेर एकिन का