सर्जक थापाको मन फाटेपछि…

२३ श्रावण २०६९, मंगलवार ०७:२३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २३ साउन । पदाधिकारीबीच असमझदारी बढ्नुका साथै ठोस काम हुन नसकेको भन्दै नेपाल संगीत रोयल्टी संकलन समाजका अध्यक्ष राजेन्द्र थापाले राजीनामा दिनुभएको छ । तीन महिनाअघि राजधानीमा सम्पन्न समाजको साधारणसभाबाट नेपाली सेनाका पूर्वउपरथी थापा अध्यक्षमा निर्वाचित हुनुभएको थियो । उक्त साधारणसभामा गीतकार समाज र संगीत निर्देशक समाजले पनि उहांलाई साथ दिएको थियो । निर्वाचनका क्रममा केही सदस्यले तीन महिनामा ठोस उपलब्धि हासिल गर्न नसके राजीनामा गर्ने बताएका थिए । तर कामभन्दा पनि गुटबन्दीको प्रधाव बढ्नुका साथै काम गर्ने वातावरणको अन्त्य हुंदै गएपछि ‘पोहोर साल खुशी फाट्दा जतन गरी मनले टालें…यसपाली त मनै फाट्यो, केले टाल्ने…’ लगायतका थुप्रै सदाबहार गीतका सर्जक थापाको राजीनामाको अवस्था आएको बताइन्छ । आफ्नो राजीनामाबारे स्पष्ट पार्न थापाद्वारा जारी विज्ञप्तिमा भनिएको छ– ‘केही सदस्यले तीन महिनामा ठोस उपलब्धि हासिल गर्न नसके राजीनामा दिने भनेका रहेछन्, तर अध्यक्षका हैसियतले मैले नै राजीनामा दिएको हु=== ।’

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । दक्षिण भारतका चर्चित अभिनेता नागा चैतन्य र अभिनेत्री सामन्थाको वैवाहिक जीवनमा संकट आएको विषय अहिले सामाजिक सञ्जाल र

काठमाडौ । दिलकी रानी सार्वजनिक भएको छ । यो गीतमा सरोज अधिकारी र आश्मा बिश्वकर्माको खुबै रोमान्स देख्न सकिन्छ ।

काठमाडौं। कोरोनाका कारण ठप्प रहेको फिल्म प्रदर्शन दशैंबाट सुचारु हुने भएको छ । हल सञ्चालकहरूको संस्था नेपाल चलचित्र संघले आइतबार

न्यूयोर्क । ‘मिस नेपाल युएस–२०२१’को ताज प्रतिक्षा शुक्लाले जितेकी छन् । न्यूयोर्कमा आयोजित फिनालीमा आफ्ना दश जना प्रतिस्पर्धीलाई पछि शुक्लाले