विश्वकप क्रिकेटमा न्युजील्याण्ड र इंग्ल्यान्ड भिड्दै

१८ असार २०७६, बुधबार १२:१७ मा प्रकाशित

इंग्ल्यान्ड, १८ असार । विश्वकप क्रिकेटमा आज न्युजील्याण्ड र इंग्ल्यान्ड भिड्दै छन् । सेमिफाइनल पुग्ने २ टोलीको टुंगो लागिसकेको छ। भारत र अस्ट्रेलियाले सेमिफाइनलमा स्थान पक्का गरिसकेको छ ।

आजको खेल जित्ने टोलीले सेमिफाइनलमा स्थान बनाउने छ । तर आजको खेल हार्ने टोलीको पनि सेमिफाइनलमा स्थान बनाउने सम्भावना कायम नै रहन्छ । हाल न्युजील्याण्ड ११ अंक सहित तेस्रो स्थानमा छ भने इंग्ल्यान्ड १० अंक सहित चौथो स्थानमा छ ।  आज न्युजील्याण्डले जिते उसको १३ अंक हुन्छ र इंग्ल्यान्ड १० अंक मै कायम रहन्छ । हाल ९ अंक रहेको पाकिस्तानले अन्तिम खेल बंगलादेशसंग खेल्ने छ  ।  यदि आज इंग्ल्यान्ड हारे र अर्को खेल पाकिस्तानले जितेमा पाकिस्तान सेमिफाइनलमा पुगेर इंग्ल्यान्ड बाहिरिने छ   ।

यदि आज न्युजिल्यान्डले हारे र अर्को खेल पाकिस्तानले जिते दुवै टोलीको समान ११-११ अंक हुनेछ  । न्युजील्याण्डको रन रेट पाकिस्तानको राम्रो भएकोले न्युजिल्यान्ड दोस्रो चरण प्रवेश गर्ने छ  । यदि आज न्युजिल्यान्ड ठुलो अन्तरले पराजित भए मात्र अर्को खेल भारि अन्तरले जित्दै पाकिस्तान सेमिफाइनल जान सक्छ  ।

आज इंग्ल्यान्डले जितेमा, अर्को खेल पाकिस्तानले हारेमा र श्रीलंकाले आफ्नो अन्तिम खेल जितेमा इंग्ल्यान्ड र श्रीलंकाको समान १०-१० अंक हुनेछ  । तर नेट रन रेट इंग्ल्यान्डको राम्रो भएकोले इंग्ल्यान्ड दोस्रो चरण पुग्ने छ  ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जोसे मोरिन्हो इटालियन क्लब रोमाको प्रशिक्षकमा नियुक्त भएका छन् । टोटनह्यामको प्रशिक्षकबाट बर्खास्त भएका जोसे केही हप्ता भित्रै रोमाको प्रशिक्षकमा

काठमाडौं । नेपाल सुपर लिगअन्तर्गत सोमबार सम्पन्न खेलमा जीत हासिल गर्दै विराटनगर सिटी एफसी लिगको शीर्षस्थानमा उक्लेको छ । विराटनगरले

रोम । इन्टरमिलान एघार वर्षपछि इटालियन सिरि-ए च्याम्पियन बनेको छ । हिजो साँझ एट्लान्टाले सासुओलासँग १-१ गोलको बराबरी खेलेपछि इन्टरको

ईन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) टी–ट्वान्टी क्रिकेटमा साविक विजेता मुम्बई इन्डियन्सले रोमान्चक जित निकालेको छ । दिल्लीमा गएराति भएको रोमान्चक खेलमा