“अन्जानमै बसेको माया “ -निशा खनाल अर्याल

२० श्रावण २०६९, शनिबार १९:२३ मा प्रकाशित

तिम्रो त्यो असिम मायाले मलाई किन हो कुनी ,हरेक क्षण तिमीलाई सम्झन बाध्य गराउछ ,हेर्छु यता उता आखाश खसे झैँ लाग्छ , धर्ति फाटेर चिरिए झैँ… ! शुन्य गगनमा मेरो यी तरंगित ढुक ढुकीलाइ सम्लादै अतितका तस्बिरहरूलाई

आशुका थोपा थोपाले पखाल्दै म… ! त्यै पनि हाम्रो प्रेमलाई एक पौराणिक कालको जस्तै ,सत्यबान र साबित्रीको झैँ, तुलना गर्दै त्यो पल पक्डेर यी हातहरु मित्रको नाम दिन जसरी हामी सधै एक अर्कामा समर्पण थियौ , आज त्यही मित्रताको प्रेमलाई आधुनिक तरिकाबाट परिमार्जन गरेर मन बुझाउन खोज्दै छु झन झन हिर्द्यमा तुफान झैँ मनभित्रका वेदनाहरु उर्लिएर रुखबाट वईलाएर खसेको फुल भनौ वा समुन्द्रमा फालेको एक लाश ,त्यसै त्यसै म छटपटाई रहेछु ! सायद तिम्रो समयको बेस्त्तालाई मैले मध्यनजर गर्दै आजको यो मित्रताको हातलाई तिमी समक्ष राख्दै म पूर्ण बिराम गर्दछु !

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

थाइल्यान्ड । थाइल्यान्डका एक टाटु कलाकार आठ ओटा पत्नीसँग एउटै घरमा मिलेर बस्ने खुलासा गरेपछि उनी चौतर्फी चर्चामा छन् ।

चितवन । उद्योग व्यवसाय गर्न ऋण पाइनु त सामान्य मानिन्छ तर यहाँ कपाल रोप्न पनि ऋणको व्यवस्था गरिएको छ ।

काठमाडौं। ५२ वर्षकी अमेरिकी महिलाले ११ पटक ९ जना फरक फरक पुरुषसँग बिहे गरिसकेकी छिन् । अब उनी फेरि बिहे

काठमाडौं। कुनै पनि पुरुष मन नपरेको भन्दै ३३ वर्षकी मोडल क्रिस ग्यालेराले गएको सेप्टेम्बरमा आफैंसँग बिहे गरेकी थिइन् । तर,

आजको प्रमुख समाचार