नेपाली कांग्रेस भबन निर्माणमाको लागि नेपाली जनसम्पर्क समिति जापानद्वारा सहयोग

२० श्रावण २०६९, शनिबार १८:५० मा प्रकाशित

जापान । नेपाली कांग्रेसको भ्रातृ संगठन नेपाली जन सम्पर्क समिति जापानले नेपाली कांग्रेस केन्द्रिय कार्यालय भबन (बि.पी.स्मृति भबन, ललितपुर) निर्माणको लागि रु.१३,८१,०१५ (अक्षेरेपि तेह्र लाख एकाशी हजार पन्द्र रुपिया नेपाली रुपिया) नेपाली कांग्रेस केन्द्रिय कार्यालय बिपी स्मृति भबन निर्माणार्थ आर्थिक सहयोग गरेको छ।

सो सहयोग रकम जापानबासि प्रजातन्त्र प्रेमी मित्रहरुको सहयोगबाट संकलित रकम नेपाली जन सम्पर्क समिति जापनले संकलन गरि मिति २०१२ अगष्ट २ तद अनुसार विक्रम संबत २०१६९ श्राबण १८ गते जापानको सिटि मनी ट्रान्सफर कम्पनि मार्फत नेपाली कांग्रेस केन्द्रिय कार्यालय, ललितपुर, नेपालको खातामा पठाईएको छ। सो रकम नेपाली कांग्रेस केन्द्रिय कार्यालयको खातामा हस्तान्तरण गर्न आज समितिको अध्यक्ष बलराम श्रेष्ठ, महामन्त्री आनन्द बहादुर क्षेत्री कोषाध्यक्ष नबराज थापा, सिटी एक्स्प्रेशको जापानको अध्यक्ष तथा समितिको पूर्ण अध्यक्ष महेश श्रेष्ठ तथा सिटि मनि ट्रान्सफर क नेपालको अध्यक्ष चन्द्र टन्डन ज्यु समुपस्थितिमा टोक्यो सिटि मनि एक्स्प्रेश मार्फत रेमिट गरि पठाईएको छ। पार्टीलाई माया गरि आर्थिक सहयोग गर्नु हुने सबै महानुभाबहरुलाई हार्दिक धन्यवाद दिन चाहन्छौं। उहाँहरुको यस प्रकारको सहयोगले नेपाली र नेपालको लोकतन्त्रलाई दिगो बनाइ देशमा एउटा दिगो बिकाशमा अग्रसर हुने काममा नेपाली कांग्रेसलाई दरिलो बने राक्ने विश्वास गरिएको छ।

नेपाली कांग्रेसलाई भबन निर्माणमा सहयोग गर्नु हुने प्रजातन्त्र प्रेमी मित्रहरुको नामावली

१. बलराम श्रेष्ठ
२. कृष्ण प्रसाद सुबेदी
३. महेश कुमार श्रेष्ट
४. शेर बहादुर के सी
५. आनन्द बहादुर क्षेत्री
६. नबराज थापा
७. राजेन्द्र जमर्कटेल
८. चिरन्जीबी थापा
९. कपिलदेब थापा
१०. दिपक सुबेदी
११. हरि शेर्चन
१२. पारस मणी पोखरेल
१३. ऋतेन्द्र गिरी
१४. लाल बहादुर के सी (रोशन)
१५. बिष्णु हरि रेग्मी
१६. दण्डपाणी कडेल
१७. गोबिन्द थलाली

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार