प्रहरी सहायक निरीक्षक क्षेत्री मृत अवस्थामा भेटिए

२० श्रावण २०६९, शनिबार १५:५२ मा प्रकाशित

बाग्लुङ, २० साउन । बाग्लुङको पश्चिम क्षेत्र ढोरपाटनमा आयोजित मेलामा शान्ति सुरक्षाका लागि खट्टिएर फर्कने क्रममा सम्पर्क बिहिन भएका प्रहरी सहायक निरीक्षक नरबहादुर क्षेत्री आज मृत अवस्थामा फेला परेका छन् ।
ढोरपाटनको ढोरबराह मन्दिरमा जनैपूर्णिमाका अवसरमा आयोजित मेलाबाट फर्कने क्रममा शुक्रबार साँझदेखि उनी सम्र्पक बिहिन थिए । पर्वत बाजुङ–५ घर भएका सहायक निरीक्षक क्षत्री आज दिउसो ढोर खोलामा मृत अवस्थामा फेला परेको प्रहरले जनाएको छ ।
प्रहरी चौकी ढोरपाटनबाट सोवित केसीको नेतृत्वमा गएको १३ जनाको प्रहरी टोलीमा रहेका सहायक निरीक्षक क्षेत्रीको खोलाले बगाएर मृत्यु भएको या अरु कसैले हत्या गरेको भन्ने बारेमा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरी नायव निरीक्षक शैलेन्द्र खड्काले बताए । प्रहरी जवानसँगै पछाडी आउदै गरेका क्षेत्री अकस्मात वेपत्ता भएका हुन् । प्रहरी जवान आएपनि उनी नआएपछि प्रहरीले खोजी कार्य शुरु गरेको थियो । मध्यरातसम्म पनि सम्र्पकमा नआएपछि क्षेत्रीको खोजी कार्यका लागि इलाका प्रहरी कार्यालयबाट प्रहरी खट्टाईएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनमोर्चाले एमाले नेतृत्वको गण्डकी प्रदेश सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने निर्णय गरेको छ । जनमोर्चाका अध्यक्षले अध्यक्ष

काठमाडौं । आज विक्रम संवत् २०७८ साल वैशाख १ गते नयाँ वर्षको पहिलो दिन नेपालभर एकापसमा शुभकामना आदानप्रदान गरी हर्षोल्लास

काठमाडौं । भारत भ्रमणमा रहेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले नयाँ वर्ष २०७८ को शुभकामना सन्देश दिएका छन् । शुभकामना सन्देशमा पूर्व

काठमाडौँ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले शिक्षण संस्थाहरु एक महिना बन्द गर्न सरकारलाई सिफारिस गरेको छ। मन्त्रालयले काठमाडौँ उपत्यकासहित देशका