आफ्नो कमीकमजोरीप्रति चिनियाँ प्रधानमन्त्रीको याचना

१ चैत्र २०६८, बुधबार ०८:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ चैत । चिनियाँ प्रधानमन्त्री बेन जिया बाओले आफ्नो कार्यकालमा भएका कमी कमजोरीहरुप्रति माफी माग्नुभएको छ । चीनको ग्रेट हलमा आजआयोजित पत्रकार सम्मेलनमा उहाँले आफ्नो प्रधानमन्त्री कालमा सामाजिक रुपमा देखा परेका केही असहजता र केही कमीकमजोरीहरुका साथै आर्थिक विकासमा देखापरेको केही शिथिलताको समस्यासम्बन्धी जिम्मेबारी आफुले लिने बताउनुभयो । उहाँले यी सबै कमीकमजोरी एवम् समस्याहरुप्रति आफू  क्षमाप्रार्थी भएको भन्दै आफूबाट काम गर्ने सिललिामा जानेर भने कुनै प्रकारको गल्ती नगरेको पनि बताउनुभयो । प्रधानमन्त्री वाओले आफ्नो कार्यकाल अन्तिम चरणमा पुग्दै लाग्दा आज पत्रकार सम्मेलन गरेर आफूले गरेको राम्रा कामहरुको पनि जानकारी गराउनुभयो । चिनियाँ संसदको जारी बैठक लगत्तै चीनमा नयाँ प्रधानमन्त्रीको चयन आगामी केही समयमै गरिने चिनियाँ समाचार संस्था सिन्ह्वाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

सिड्नी । अष्ट्रेलियाको संघीय राजधानी सिड्नीमा संकटकाल घोषणा गरिएको छ । कोरोनाभाइरसको महामारी बढ्दै गएकाले त्यसलाई न्युनिकरण गर्नका लागि शुक्रबार

भारतको मुम्बईमा बाढीले घर भत्काउँदा कम्तीमा २५ जनाको मृत्यु भएको छ । अत्यधिक बर्षाका कारण आएको ठूलो बाढी मुम्बईका बस्तीहरुमा

न्यूयोर्क । विश्वमा कोरोना भाइरसको संक्रमण फेरि बढ्न थालेको छ । संक्रमण उच्च विन्दुमा पुगेर नियन्त्रणमा आएका भारत, बेलायत, अमेरिका

म्युनिख । पश्चिमी यूरोपमा भीषण बाढीका कारण मृत्यु हुनेको संख्या १ सय २५ पुगेको छ ।अविरल वर्षासँगै पश्चिमी यूरोपमा केही