आफ्नो कमीकमजोरीप्रति चिनियाँ प्रधानमन्त्रीको याचना

१ चैत्र २०६८, बुधबार ०८:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ चैत । चिनियाँ प्रधानमन्त्री बेन जिया बाओले आफ्नो कार्यकालमा भएका कमी कमजोरीहरुप्रति माफी माग्नुभएको छ । चीनको ग्रेट हलमा आजआयोजित पत्रकार सम्मेलनमा उहाँले आफ्नो प्रधानमन्त्री कालमा सामाजिक रुपमा देखा परेका केही असहजता र केही कमीकमजोरीहरुका साथै आर्थिक विकासमा देखापरेको केही शिथिलताको समस्यासम्बन्धी जिम्मेबारी आफुले लिने बताउनुभयो । उहाँले यी सबै कमीकमजोरी एवम् समस्याहरुप्रति आफू  क्षमाप्रार्थी भएको भन्दै आफूबाट काम गर्ने सिललिामा जानेर भने कुनै प्रकारको गल्ती नगरेको पनि बताउनुभयो । प्रधानमन्त्री वाओले आफ्नो कार्यकाल अन्तिम चरणमा पुग्दै लाग्दा आज पत्रकार सम्मेलन गरेर आफूले गरेको राम्रा कामहरुको पनि जानकारी गराउनुभयो । चिनियाँ संसदको जारी बैठक लगत्तै चीनमा नयाँ प्रधानमन्त्रीको चयन आगामी केही समयमै गरिने चिनियाँ समाचार संस्था सिन्ह्वाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । केटोन्जी ब्राउन ज्याक्सन अमेरिकी सर्वोच्च अदालतको पहिलो अश्वेत महिला न्यायाधीश बनेकी छन् । उनले गएराती राति पद तथा

काठमाडौँ । रुस र युक्रेनबीचको युद्ध सुरु भएको चार महिनाभन्दा बढी भइसकेको छ । यस अवधिमा पहिलो पटक रूसले युक्रेनमा

फर्डिनान्ड रोमुआल्डेज मार्कोस जुनियरले बिहीबार मनिला शहरमा हजारौं मानिसहरूका बीच फिलिपिन्सको १७ औं राष्ट्रपतिको रूपमा शपथ ग्रहण गरेका छन्। मार्कोस

एजेन्सी । दोस्रो विश्वयुद्धमा जापानी फौजलाई आच्छुआच्छु पारेर राष्ट्रपतिबाट सर्वोच्च पदक पाएका हर्शेल डब्ल्यू विलियम्सको ९८ वर्षको उमेरमा मृत्यु भएको