पहिरोमा परि एकै घरका चारजनाले ज्यान गुमाए

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार १७:०० मा प्रकाशित

गुल्मी, १९ साउन – गुल्मी ठूलोलुम्पेकमा पहिरोमा परी एकै परिवारका ४ जनाले ज्यान गुमाएका छन् ।  ठूलोलुम्पेक गाविस २ ढुङगेचाल्नेका घनश्याम विकको घर पहिरोले बगाउँदा  ३९ वर्षीय श्रीमती भूमि, १३ वर्षीय छोरा उमेश, ११ वर्षीया छोरी मुना र ६ वर्षीया छोरी विपनाको ज्यान गएको  जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीले जनाएको छ ।
पहिरोमा पुरिएका ४२ वर्षीय घनश्याम र उहाँका १० वर्षीय छोरा केशरलाई भने स्थानीयले उद्दार गरेका छन् ।  घाईतेहरुको अवस्था भने सामान्य रहेको छ । घटनाको जानकारी पाएपछि अहिले ईलाका प्रहरी कार्यालय रिडीवाट प्रहरीको टोली घटना स्थलतर्फ लागेका प्रहरी निरीक्षक विनिमादेव पौडेलले जानकारी दिनुभयो । घटनास्थल सदरमुकाम तम्घासवाट १४ कोष पूर्वमा पर्दछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर

धनकुटा । धनकुटाको महालक्ष्मी नगरपालिकामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मोवाइल चार्ज गर्ने क्रममा विद्युत लाइनमा हाइभोल्टेज

बैतडी । हतौडा प्रहारबाट बैतडीमा आज एक बालकको हत्या भएको छ । दशरथचन्द नगरपालिका–१ झोकालीका १५ वर्षीय महेश भुलको हत्या

चितवनको माडी नगरपालिका–९ अयोध्याधाममा राम, सीता, लक्ष्मण र हनुमानको पूर्णकदका मूर्ति स्थापना गरिने भएपछि निर्माण कार्य तीव्ररुपमा अगाडि बढेको छ