‘राष्ट्रपतिज्यू ठोस कदम चाल्नुस्’

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार १६:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ साउन । नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवसंग भेट गरी राष्ट्रिय राजनीतिक निकासका लागि ठोस कदम चाल्न आग्रह गरेका छन् ।  राष्ट्रपति भवन सितल निवासमा आज विहान भेट गर्न पुगेका उनीहरुले देशको एकमात्र जनादेश प्राप्त निकाय राष्ट्रपति भएकाले निकासका लागि ठोस कमद चाल्न सुझाब दिएका हुन ।

भेटमा सहभागी नेपाली कांग्रेस बर्दियाका सभापति सञ्जय गौतमका अनुसार कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले अभिभावकको भूमिका निर्वाह गर्न र ठोस निकासका लागि कदम चाल्न आग्रह गरेका थिए । जवाफमा राष्ट्रपतिले आफूले संविधान भित्रै रहेर कदम चाल्ने बताउनुभएको गौतमले जानकारी दिनुभयो ।

भेटमा राष्ट्रपति यादवले निकासका लागि एक दुईदिन भित्र प्रमुख दलसंग छलफल गर्ने बताउनुभएको थियो । सिन्धुपाल्चोक भेलामा सहभागी भएर काठमाडौ आएका कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले बिहीबार आफ्ना पार्टी सभापति र शीर्ष नेताहरुसंग समसामयिक राजनीतिक अवस्थाका विषयमा छलफल गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । लुम्बिनी प्रदेशका नवनियुक्त मन्त्रीले पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका छन् । प्रदेश प्रमुख धर्मनाथ यादवले नवनियुक्त मन्त्रीहरु विजय

काठमाडौं । कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर नेपालमा महामारीकै रुपमा फैलिन थालेको छ । सोमबार १२सय ८२ नयाँ संक्रमित थपिएका छन्

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल