‘राष्ट्रपतिज्यू ठोस कदम चाल्नुस्’

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार १६:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ साउन । नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवसंग भेट गरी राष्ट्रिय राजनीतिक निकासका लागि ठोस कदम चाल्न आग्रह गरेका छन् ।  राष्ट्रपति भवन सितल निवासमा आज विहान भेट गर्न पुगेका उनीहरुले देशको एकमात्र जनादेश प्राप्त निकाय राष्ट्रपति भएकाले निकासका लागि ठोस कमद चाल्न सुझाब दिएका हुन ।

भेटमा सहभागी नेपाली कांग्रेस बर्दियाका सभापति सञ्जय गौतमका अनुसार कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले अभिभावकको भूमिका निर्वाह गर्न र ठोस निकासका लागि कदम चाल्न आग्रह गरेका थिए । जवाफमा राष्ट्रपतिले आफूले संविधान भित्रै रहेर कदम चाल्ने बताउनुभएको गौतमले जानकारी दिनुभयो ।

भेटमा राष्ट्रपति यादवले निकासका लागि एक दुईदिन भित्र प्रमुख दलसंग छलफल गर्ने बताउनुभएको थियो । सिन्धुपाल्चोक भेलामा सहभागी भएर काठमाडौ आएका कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले बिहीबार आफ्ना पार्टी सभापति र शीर्ष नेताहरुसंग समसामयिक राजनीतिक अवस्थाका विषयमा छलफल गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

रामेछाप । रामेछापको सुनापातीमा यात्रु बाहक बस लुभुखोलामा दुर्घटनामा परेको छ ।  दुर्घटनामा  कम्तिमा ९ जनाको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । उद्धारकार्य जारी रहेकाले

काठमाडौं।उपत्यकाको सुरक्षा केन्द्र सरकार मातहत राख्ने विषयमा दलहरू विभाजित भएका छन् । सिंहदरवारस्थित राज्य व्यवस्था तथा सुशासन समितिको सभाकक्षा सोमबार भएको

रोम।इटालीले झण्डै ७० वर्षयताकै सबैभन्दा खराब खडेरीको सामना गरिरहेको छ । खडेरीपछि सरकारले पो नदी वरपरका धेरै क्षेत्रमा आपतकालीन अवस्था

काठमाडौं । रुसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिनले युक्रेनको लिसेचान्स्क सहर कब्जा गरेपछि आफ्ना रक्षामन्त्रीलाई युक्रेनमा आक्रमण जारी राख्न आदेश दिएका छन्।