‘राष्ट्रपतिज्यू ठोस कदम चाल्नुस्’

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार १६:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ साउन । नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवसंग भेट गरी राष्ट्रिय राजनीतिक निकासका लागि ठोस कदम चाल्न आग्रह गरेका छन् ।  राष्ट्रपति भवन सितल निवासमा आज विहान भेट गर्न पुगेका उनीहरुले देशको एकमात्र जनादेश प्राप्त निकाय राष्ट्रपति भएकाले निकासका लागि ठोस कमद चाल्न सुझाब दिएका हुन ।

भेटमा सहभागी नेपाली कांग्रेस बर्दियाका सभापति सञ्जय गौतमका अनुसार कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले अभिभावकको भूमिका निर्वाह गर्न र ठोस निकासका लागि कदम चाल्न आग्रह गरेका थिए । जवाफमा राष्ट्रपतिले आफूले संविधान भित्रै रहेर कदम चाल्ने बताउनुभएको गौतमले जानकारी दिनुभयो ।

भेटमा राष्ट्रपति यादवले निकासका लागि एक दुईदिन भित्र प्रमुख दलसंग छलफल गर्ने बताउनुभएको थियो । सिन्धुपाल्चोक भेलामा सहभागी भएर काठमाडौ आएका कांग्रेसका जिल्ला सभापतिहरुले बिहीबार आफ्ना पार्टी सभापति र शीर्ष नेताहरुसंग समसामयिक राजनीतिक अवस्थाका विषयमा छलफल गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो