युवाहरुले सिंहदरबार घेराउ गर्ने

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार १६:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ साउन । डा. बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको सरकारले जनविरोधी कार्यलाई निरन्तरण दिएको भन्दै सरकार विरोधी दलका युवा विद्यार्थीहरुले सिंहदरवार घेर्ने भएका छन् । कांग्रेस, एमाले, मधेशी लगायत विपक्षिदल निकट युवासंगठनहरुको शुक्रबार बसेमो संयुक्त बैठकले आगामी २६ साउनमा सिंहदरबार घेराउन गर्ने निर्णय गरेका हुन् । बैठकमा  युवा संघ नेपाल, तरुण दल, जन स्वयंमसेवक संगठन, मधेसी युवा फोरम, प्रगतिशिल युवा संघ, नेपाल क्रान्तिकारी युवा संघ, राप्रयु संघ, जनशक्ति युवा संघ लगायतका आठ युवा संगठनको सहभागिता रहेको थियो ।

आठ युवा संघले संविधानका संरक्षक राष्ट्रपति रामवरण यादवसमक्षम राजनीतिक निकासका लागि संवैधानिक पहल गर्न आइतबार स्मरणपत्र बुझाउने युवा संघका महासचिव निरज आचार्यद्वारा जारी विज्ञप्तीमा उल्लेख छ । आन्दोलनका कार्यक्रम भने शनिबार पत्रकार सम्मेलन गरी सार्वजनिक गर्ने आचार्यले बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सरकारले विभिन्न पाँच देशमा वैदेशिक अध्ययन स्वीकृति पत्र (नो अब्जेक्सन लेटर) दिन रोक लगाएको छ । मुलुकमा कोभिड-१९

काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसले केही दिनमै केपी ओली नेतृत्वको सरकार विस्थापित हुने दावी गरेको छ । माओवादी केन्द्र र जसपासँगको

काठमाडौं । सभामुख अग्नि सापकोटा विरुद्ध परेको मुद्दाको संवैधानिक इजलासमा सुनुवाइ हुने भएको छ । संवैधानिक इजलासमा प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शम्शेर

काठमाडौं । सम्झौता अवधि सकिएको झण्डै नौ महिनापछि कन्सेप्ट डेभलोपमेन्ट प्रालिले काठमाडौँ प्लाजामा रहेका अधिकांश पसल हटाएको छ । गत