युवाहरुले सिंहदरबार घेराउ गर्ने

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार १६:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ साउन । डा. बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको सरकारले जनविरोधी कार्यलाई निरन्तरण दिएको भन्दै सरकार विरोधी दलका युवा विद्यार्थीहरुले सिंहदरवार घेर्ने भएका छन् । कांग्रेस, एमाले, मधेशी लगायत विपक्षिदल निकट युवासंगठनहरुको शुक्रबार बसेमो संयुक्त बैठकले आगामी २६ साउनमा सिंहदरबार घेराउन गर्ने निर्णय गरेका हुन् । बैठकमा  युवा संघ नेपाल, तरुण दल, जन स्वयंमसेवक संगठन, मधेसी युवा फोरम, प्रगतिशिल युवा संघ, नेपाल क्रान्तिकारी युवा संघ, राप्रयु संघ, जनशक्ति युवा संघ लगायतका आठ युवा संगठनको सहभागिता रहेको थियो ।

आठ युवा संघले संविधानका संरक्षक राष्ट्रपति रामवरण यादवसमक्षम राजनीतिक निकासका लागि संवैधानिक पहल गर्न आइतबार स्मरणपत्र बुझाउने युवा संघका महासचिव निरज आचार्यद्वारा जारी विज्ञप्तीमा उल्लेख छ । आन्दोलनका कार्यक्रम भने शनिबार पत्रकार सम्मेलन गरी सार्वजनिक गर्ने आचार्यले बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे