सस्तो एयरलाईन्सले उडान थप्ने

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार १३:३४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ साउन । नेपाली श्रमिक र मलेसिया हुंदै नेपाल जान चाहने बिदेशी पर्यटकलाई लक्षित गर्दै सवैभन्दा सस्तो दरमा टिकट उपलब्ध गराउंदै आएको एयर एसियाले काठमाडौंको उडानमा वृद्धि गरेको छ । मलेसियाको उक्त बजेट एअरलाइन्सले एक महिनाअघि मात्र नेपाल उडान थालेको थियो । एयर एशियाले आगामी सेप्टेम्बर १५ अर्थात् भदौ ३० देखि लागू हुनेगरि साताको एक उडान थप गरेर तीन पुर्‍याएको हो । सो एयरलाइन्सले जारी गरेको विज्ञप्तिका अनुसार उडान संख्या थप्न यात्रुहरुबाट माग भएपछि शनिबार समेत उडान थपी साताको तीन उडान पुर्‍याएको हो । हाल एयर एसियाले मंगलबार र बिहीवार साताको दुई उडान गर्दै आएको छ । शनिवार उडान थप्दा नेपाली श्रमिकहरुलाई सजिलो हुने एयर एसियाको दाबी छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कैलाली । भारतको उत्तर प्रदेशसँग सीमा जोडिएको कैलालीको गौरीफन्टा सीमा नाकामा भोलिसम्मका लागि आवागमन बन्द गरिएको छ । उत्तर प्रदेशका

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार

काभ्रेपलाञ्चोक । जिल्लाको पुराना तीन नगर बनेपा, धुलिखेल र पनौती ‘काभ्रे’ स्मार्ट सिटीका नामले परिचित हुन संरचना निर्माण प्रक्रियालाई तीव्रता

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्षको आठ महिनाको अवधिमा रु छ खर्ब ४२ अर्ब १४ करोड बराबरको विप्रेषण मुलुक भित्रिएको छ